Podsedáky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

49 produktů

49 produktů
Zobrazeno 49 z 49 výrobků

Podsedáky

Chtěli byste si užívat pohodlného sezení venku, například na lavičce nebo v zajímavém křesle? Řešením jsou podsedáky v různých barvách, vzorech a materiálech. Díky praktickým úchytům lze upevnit na sedadlo tak, aby se neposouvali. Navíc, dostatečná tloušťka vytváří měkké sezení na každém jednom povrchu. Vychutnejte si venku kávu nebo dobré jídlo, aniž by vás něco tlačilo. Prohlédněte si širokou nabídku Möbelix.cz a vyberte si alespoň jeden kousek.
 

Tisíce barev, vzorů a tvarů

Výběr podsedáku bude možná mnohem delší, než jste na začátku plánovali. Nabídka je široká a jednotlivé kousky se od sebe neliší jen barvou, ale také tvarem a velikostí. Obvykle si ale vybíráte jeden ze dvou základních typů:
  • podsedáky na sedátko – jde o nejjednodušší kousky zpravidla ve čtvercovém tvaru. Někdy se setkáte is kruhem nebo obdélníkem. Mohou, ale nemusí mít úchyty na zavázání o záda židle. Nejsou masivní ani příliš velké, takže ze židle nebo křesla nepadají,
  • podsedáky se zádovou opěrkou – komfortnější modely, které poskytují měkkou opěrku i na záda. Dají se použít na klasické židle, křesla či dokonce lehátka. Poskytují vysoký komfort pro každého, kdo chce venku sedět o něco déle.
Podsedáky lze dále dělit i na modely pro jednu a více osob. Druhá možnost je nejlepší tehdy, když máte zahradní lavičku. Na tu se může usadit více lidí najednou.
 
Podsedáky a sedací polštáře, polštáře na paletové sezení

Podsedáky: stylový doplněk zahrady

Podsedáky představují nejen praktický, ale také stylový doplněk každé zahrady. Dekorují židle, křesla i lehátka. Můžete je sladit s masivními polštáři, sedacími vaky a koberci. Vytvoříte pomocí nich moderní koutek, ve kterém se bude cítit každá návštěva víc než perfektně. Pořiďte si měkké podsedáky i vy a vytvořte ze své zahrady oázu klidu.
 
Tip od poradce
Údržba sedacích polštářů
Většinu podsedáků lze vyčistit mokrým hadříkem. V případě větších nečistot si vždy zkontrolujte štítky. Ne každá poduška se může prát v pračce.
 
Mobelix-poradca-cz.png

Tisíce možností na Möbelix.cz: Vyberte si podsedáky podle svých představ

Nadčasový, zajímavý a netradiční. I takový může být podsedák z Möbelix.cz. Sáhněte po kousku přesně podle vašich představ a doplňte interiér/exteriér moderním prvkem. Nakupujte online nebo navštivte jednu z našich prodejen.