C3C6_header
Nádobí a sklenice - všechny kategorie

Nádobí a sklenice

(421 produktů)

Nádobí a sklenice pro perfektní požitek u stolu

Tvarově pěkné nádobí a stylové sklenice patří k dobrému jídlu stejně jako dekorativní ubrus a kreativní dekorace na stůl – vždyť jak známo, jíme i očima! Prostírejte stůl s láskou a stylově a dopřejte tak nezapomenutelné zážitky svým hostům. Kromě dekorací pro speciální příležitosti najdete v online obchodě Möbelix i obrovský výběr nádobí a sklenic na každý den!

Tady si přijdou na své odborníci, kteří se vyznají v cenách

Nádobí a sklenice z Möbelixu jsou perfektní součástí vydařeného menu – od nedělní snídaně v uvolněné atmosféře ve dvojici, přes každodenní oběd s rodinou až po družný večer s přáteli. Náš tip: opatřete si jídelní nádobí nebo kávovou soupravu, které budete moci doplňovat podle chuti! Pomocí různých podložek, pestrobarevných ubrousků nebo obměňování dekorací na stůl se stůl pokaždé promění na novou slavnostní tabuli.

Vkusné servírování: dekorativní soupravy nádobí z porcelánu

V podobě soupravy nádobí získáte jedním kliknutím skvělou kompletní výbavu na svůj pěkně prostřený stůl – od snídaně až po večeři. Kombinovaný jídelní a kávový servis se sladěným designem by měl zpravidla obsahovat hrnečky na kávu, šálky na kávu a podšálky, kalíšky na vejce, šálky na müsli, hluboké talíře, plytké talíře a dezertní talíře, abyste byli připraveni na každou příležitost. Neměla by chybět ani konvička na mléko nebo dóza na cukr pro milé posezení při kávě s nejlepšími přítelkyněmi. Objevte stylové soupravy nádobí v online obchodě Möbelix – od klasických z bílého porcelánu až po dekorativní s abstraktním designem nebo s květinovým dekorem – samozřejmě vhodné k umývaní v myčce nádobí a k použití v mikrovlnné troubě!

Na zdraví! Sklenice na pití pro každou příležitost

Sklenice na víno, sekt, koktejly a long drinky, pivo nebo vodu – studené nápoje a dobrá pálenka se mají servírovat stylově! Barevnými sklenicemi na pití například zdůrazníte trend, sklenice na víno s dlouhou stopkou promění každý večer na oslavu a stohovací sklenice na vodu se dají úsporně uložit do skříňky. V Möbelixu najdete vhodnou sklenici na každý nápoj, a to za nepřekonatelně výhodnou cenu Möbelix!

Objednejte si ihned nádobí a sklenice za super výhodnou cenu online!

Ozvláštněte svůj jídelní koutek: kromě nádobí a zboží ze skla najdete v Möbelixu různé stylové příbory, porcelán, podložky, ubrusy a dekorace na stůl pro stolování s rodinou a přáteli plné požitku. Využijte neodolatelnou nabídku zákaznického servisu v online obchodě Möbelix: 14 denní možnost vrácení zboží, garance nejlepší ceny v České republice a více než 90 % druhů zboží vždy na skladě. Přijďte i do našich poboček a objevte tu různorodý sortiment nádobí, které si můžete vzít hned s sebou domů!


Jídelny - všechny kategorie