5 praktických vánočních dárků pro muže

 

 

5 praktických vánočních dárků pro muže

 

Let it snow, let it snow ... Z každé strany se na nás valí vánoční reklamy, výzdoby, témata a i když se vánoční atmosféře chceme zuby nehty bránit, pomalu, ale jistě přichází. Není divu, o měsíc jsou tu Vánoce a to znamená jen jediné - je nejvyšší čas začít řešit dárky!

 

Vymyslet co koupit muži na Vánoce dá opravdu zabrat. Muži jsou většinou praktičtí a tváří se, že nic nepotřebují a nechtějí. Výběr vánočního dárku pro ně je tedy skutečný oříšek. My v Möbelixu si to dobře uvědomujeme a chceme vám výběr vánočních dárků ulehčit. Proto jsme pro vás v tomto článku sesbírali inspirace na vánoční dárky pro muže, které nakoupíte jednoduše a pohodlně na jednom místě, ať už v našich prodejnách nebo v našem e-shopu.Nejen pro kancelářského hrdinu

Pokud má váš partner sedavé zaměstnání a práci si nejednou bere i domů, určitě by měl dbát na svou páteř. Totéž platí i pro ty, kteří si rádi odpočinou při hraní počítačových her. Vsadíme se, že takový muž ocení, pokud si pod vánočním stromkem najde kvalitní kancelářskou židli. Ať už se rozhodnete pro sportovní design nebo spíše upřednostníte elegantní koženkové křeslo, zaručeně tím trefíte do černého.

Kancelářské křeslo Boni - Möbelix

Kutil

Neustále pobíhá s vrtačkou a kladivem, něco kutí nebo opravuje? Pak je to jasné! Váš drahý je kutil jak se patří. Při pohledu na kopu nářadí ženy většinou pouze kroutí hlavou a muži naopak tvrdí, že ve svých věcech mají pořádek. Zde se tak rýsuje ideální prostor na kompromis.

 

Darujte mu skříň na nářadí, do které si ukryje všechny své poklady. Vy to ztratíte z očí, on bude mít vše uloženo a navíc, design takové skříně nevypadá vůbec špatně!

Skříně na nářadí - Möbelix

 


Milovník filmů

Prohlédnout si dobrý akční film nebo sportovní zápas? Tomu neodolá žádný muž bez ohledu na věk. Kupovat nový televizor však nedoporučujeme, protože víme, že technické věci mají muži nejraději ve svých rukou. Rozhodně můžete ale vybrat dobré křeslo, ve kterém si s dálkovým ovladačem v ruce užije svůj oblíbený program.

 

Kromě toho, že partnera potěšíte, tím získáte stylový prvek do vašeho obývacího pokoje. Zajímavou alternativou může být například pohodlné křeslo, které může vypadat nejen designově a luxusně, ale zároveň může poskytnout i relaxační masáž s ohřívanou sedací částí a taburet na vyložení nohou.

TV křeslo Paloma - Möbelix

 


Šéfkuchař bez čepice

Kdo řekl, že kuchyň musí být královstvím pouze žen? Množství mužů se v kuchyni orientuje jako ryba ve vodě a vaří rádi. Pokud je i ten váš šéfkuchařem bez čepice a rád připravuje jídlo, v oddělení kuchyně rozhodně najdete něco, čím mu uděláte radost.

 

Samé přece víte, co vám v kuchyni chybí a pokud k tomu přidáte milý vzkaz, že se už těšíte na jeho další jídlo, bude to nejen vtipné, ale rozhodně i originální. Zkuste například tlakový hrnec s odůvodněním, že tlak, a to nejen ten z vás, třeba mít stále pod kontrolou :-)

Tlakový hrnec Quicky - Möbelix
Modrý župan Peter - Möbelix


Vsaďte na jistotu

Muži se smějí z toho, že většinou dostávají na Vánoce stálou kombinaci zvanou i PSP. Ne, nemáme teď na mysli herní konzoli, ale ponožky - slipy - pantofle, které i přes posměch muži stále potřebují. Pokud vás žádný z předešlých tipů na vánoční dárky pro muže neoslovil, měkkým a hřejivým županem také nic nezkazíte. Nejenže zahřeje, ale svou nadčasovostí nikdy neomrzí.


Dárková karta

Když už opravdu nevíte, jakým dárkem by jste chtěli potěšit, tak máme ještě jednu variantu. Tou je naše dárková karta Möbelix, na kterou můžete nabít libovolnou částu. Tuhle možnost můžete využít jak o Vánocích, tak i mimo nich. Je to ideální dárek, který umožní dotyčné osobě si vybrat přesne to po čem touží a vy nemusíte přemýšlet nad konkrétními dárkami. Je to jednoduché a přitom efektivní :)