Otočné a kancelářské židle

accessibility.listing.screenReader.filterbar

172 produktů

172 produktů
Zobrazeno 60 z 172 výrobků

Otáčecí a kancelářské židle

Každá pracovna, kancelář nebo menší pracovní koutek se skládá ze dvou základních věcí. První z nich je velký a praktický psací stůl s úložnými prostory. Druhou je kvalitní a pohodlná kancelářská židle, která by měla splňovat několik základních parametrů, aby vám poskytla co nejvyšší komfort. Pokud nevíte, jakou zvolit, nahlédněte do nabídky Möbelix.cz a zjistěte, jaké máte možnosti.

Křeslo či židle?

Židle určené do kanceláří lze dělit do dvou základních skupin, a to na:
  • Kancelářské židle – tyto židle jsou na první pohled minimalistické a nezabírají mnoho místa. Hodí se do menších interiérů a za malé psací stoly. Obvykle disponují kolečky a můžete se na nich otáčet. Někdy mají i loketní opěrky, ale není to pravidlem.
  • Kancelářské křesla – na rozdíl od židlí jsou mnohem masivnější a větší. Zabírají spoustu prostoru, proto byste je měli umístit do prostornějších pracoven. Disponují loketními opěrkami i vyšší zádovou opěrkou. Křeslům nechybí kolečka, možnost otáčení a výškové nastavení.
Jelikož křesla jsou větší, bývají i pohodlnější. Všechno se ale odvíjí od toho, jaký výrobek si zvolíte. I kancelářská židle s vysokou zádovou opěrkou může být velmi komfortní.
pohodlné kancelářské křeslo s područkami
kancelářská otáčecí židle na kolečkách

Kolečka vše usnadní

Ačkoli se to nezdá, ale kolečka dokáží zpříjemnit a usnadnit používání každé jedné židle. Můžete se díky nim posouvat z jedné části místnosti do druhé. Kolečka také šetří podlahu. Neustálé odsouvání klasické židle rozhodně neprospívá parketám, dřevu ani kachličkám. Samozřejmě, povrch podlahy můžete poškodit i znečištěnými kolečky, ale když se o ně budete starat, máte vyhráno.

Nezapomeňte na doplňky

Pohodlné křeslo nebo židli můžete doplnit také o různé příslušenství. Vyšší pohodlí vám poskytne menší polštářek, který dokáže zamezit bolestem. Stačí, abyste ho srolovali a umístili do střední části páteře, kousek nad bedra. K praktickému příslušenství patří také doplňková kolečka. Využijete je tehdy, když se vám nějaké kolečko zničí nebo se už nebude otáčet tak, jako na začátku. Vyšší komfort získáte i tehdy, když na tvrdé loketní opěrky převěsíte měkký přehoz. Zamezíte tak nepěkným otiskům na rukou. Doplňte svou kancelář nebo menší pracovní koutek pěknou židlí z nabídky Möbelix.cz a těšte se z nadčasového designu.
Tip od prodejce
Zabezpečte si co nejlepší komfort
Pokud plánujete sedět na kancelářské židli několik hodin denně, vyberte si model s vyšší zádovou opěrkou. Poskytne vám nejen komfort, ale také potřebnou ergonomii.
Mobelix-poradca-cz.png

Otočné a kancelářské židle: Těšte se ze stylového designu a vysoké kvality

Vybrali jste si kancelářskou židli, kterou jste hledali? Těšte se z jejího stylového designu a nezapomeňte si k ní dokoupit vše, co potřebujete. Nakupujte pohodlně z domova prostřednictvím e-shopu Möbelix nebo navštivte jednu z našich poboček.