Zahradní domky na nářadí

accessibility.listing.screenReader.filterbar

10 produktů

10 produktů
Zobrazeno 10 z 10 výrobků

Zahradní domky na nářadí

S nářadím je na zahradě vždy problém. Mnohokrát nemá své místo a řada zahrádkářů přemýšlí, kam ho uložit, aby nekazilo pěkný dojem altánku nebo celé zahrady. Na tuto menší komplikaci existuje jedno jednoduché řešení. Je jím zahradní domek na nářadí. Hezká kompaktní konstrukce je vhodná do malých i větších zahrad. Představuje stylový doplněk a praktického pomocníka v jednom. Vyberte si z nabídky Möbelix.cz a dejte sbohem nepořádku jednou provždy.

Funkční doplněk každé zahrady

Zahradní domek na nářadí je v první řadě praktickým kouskem určeným k ukrytí nepěkného nářadí. To se při pravidelném používání v zahradě snadno zničí a zašpiní. Nevytváří proto dobrý dojem a umí narušit uklizený vzhled altánku a jeho okolí. Zpravidla má skvěle rozdělený interiér, ve kterém se nacházejí poličky na odložení maličkostí a prostor pro vyšší pomůcky, například motyky a lopaty. Některé modely disponují také částí bez dvířek, kde je dobré umístit často používané věci. Máte je vždy po ruce. Aniž byste domeček otevírali a přehrabovali se sezónním příslušenstvím. Zahradní domek výborně využívá veškerý prostor. Obvykle je stavěn do výšky, takže šetří místo v okolí. Plus, dovedete do něj uložit i masivnější a větší potřeby.
Zahradní domek na nářadí

Stylová a odolná dekorace

Zahradní domky na nářadí se vyrábějí z více materiálů. Nejčastěji využívaným je právě odolné a nadčasové dřevo. To zajišťuje, že objekt vydrží dlouhá léta. Nevadí mu výkyvy teplot a poradí si i s horším zacházením. Jeho největší výhodou je ale to, že je nadčasové. Představuje zajímavý prvek vhodný ke zkombinování s čímkoli. Zapomeňte na nepořádek v exteriéru a doplňte zahradu o pěkný domeček na nářadí i vy.
Tip od prodejce
Údržba dřevěných domečků
Péče o dřevěný zahradní domek není náročná. Stačí, abyste povrch alespoň jednou za rok ošetřili kvalitním nátěrem.
Mobelix-poradca-cz.png

Zahradní domky na nářadí od Möbelix.cz: Praktická funkce a moderní design v jednom

Na Möbelix.cz už dávno neplatí, že si musíte vybírat mezi funkcí a designem. Zvolte kombinaci obou a těšte se z praktické i moderní stránky produktů. Nakupujte online nebo si vyberte v jedné z našich prodejen.