Úložné boxy na zahradu

accessibility.listing.screenReader.filterbar

1 produktů

1 produktů
Zobrazeno 1 z 1 výrobků

Úložné boxy do zahrady

V domácnosti není nikdy dostatek prostoru. A to platí nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Každý, menší či větší, úložný prostor je proto vysoce ceněný. Přemýšlíte, jak skladovat jednotlivé zahrádkářské potřeby a jiné maličkosti? Nejlepším řešením jsou praktické úložné boxy do zahrady se spoustou prostoru. Nahlédněte do široké nabídky Möbelix.cz a pořiďte si funkční kousek v minimalistickém provedení.

Spousta prostoru na vše, co chcete ukrýt

Máte v zahradě spoustu maličkostí, které byste potřebovali někam ukrýt? Motyčky, lopatky, kbelíky či menší nádoby, které překážejí a zabírají místo. Umí také pokazit pěkný vzhled zahradního altánku nebo domečku. Celý tento problém lze velmi snadno vyřešit. A to pomocí úložných boxů do zahrady ve více velikostech, tvarech a barvách. Klasikou jsou truhly v obdélníkovém tvaru a v černém nebo šedém odstínu. Z materiálů je nejoblíbenější tvrzený plast. Jeho výhodou je vysoká odolnost vůči vlhkosti a nevadí mu ani různé výkyvy teplot. Samozřejmě nemusíte zůstat jen u zmíněných provedení. Zvolit si můžete jakéhokoli, dle vašich potřeb nebo rozměrů zahrady.

Úložné boxy rovněž dobře využijete na balkoně nebo terase, na odložení polštářů, podsedáků a dek, čímž je ochráníte před deštěm a prachem.

Minimalistický doplněk exteriéru

Úložné boxy do zahrady přinesou potřebné místo k odložení všech věcí, ale tam to rozhodně nekončí. Díky svému minimalistickému vzhledu se hodí do každé domácnosti. Nehledě na styl zařízení a preferované trendy. Skvěle zapadnou do celku a zbytečně nepřitahují pozornost. Na jejich povrch můžete postavit další box, případně na něj položte pěkný přehoz a postarejte se o to, aby kousek splynul s okolím. Doplňte zahradu o praktického pomocníka ve formě boxu a jednou provždy zapomeňte na nepořádek.
 
Tip od prodejce
Ideální řešení - plastové boxy
Při výběru zahradních boxů z jiných materiálů, než je plast, si své rozhodnutí dobře zvažte. Dřevo je sice odolné, ale při vyšší vlhkosti by se mohlo zničit. Kov je také skvělý, ale těžký na přenášení.
Mobelix-poradca-cz.png

Úložné boxy do zahrady na Möbelix.cz: Těšte se ze stylového designu a vysoké kvality

Vybrali jste si úložný box do zahrady, který jste hledali? Těšte se z jeho stylového designu a nezapomeňte si k němu dokoupit vše, co potřebujete. Nakupujte pohodlně z domova prostřednictvím e-shopu Möbelix nebo navštivte jednu z našich poboček.