Úklid

accessibility.listing.screenReader.filterbar

50 produktů

50 produktů
Více variantK dispozici více variant
169,‒ Kč
  • Koště Nora - šedá/černá, Moderní, dřevo/plast (33/127,5/9cm) - ecoTree
  • Sada Na Zametání Nora - bílá/přírodní barvy, Moderní, kov/dřevo (25/34cm) - ecoTree
Koště Nora - šedá/černá, Moderní, dřevo/plast (33/127,5/9cm) - ecoTreeKoště Nora - šedá/černá, Moderní, dřevo/plast (33/127,5/9cm) - ecoTree
Zobrazeno 50 z 50 výrobků

Úklid

Čištění domácnosti, organizace věcí a třídění je jednou z nejméně oblíbených činností mnoha lidí. Není se však čemu divit. Mytí podlah, vysávání či utírání prachu dokáže zabrat hodiny a vyčerpat veškerou energii. Dobrou zprávou ale je, že pokud máte klíčové potřeby, celý proces je mnohem jednodušší. Co vám nesmí chybět? Möbelix.cz má odpovědi.

Pomůcky na úklid, které skvěle pomohou

K tomu, abyste mohli uklidit svůj obývací pokoj, ložnici nebo jinou místnost v domácnosti, potřebujete kvalitní pomůcky. Chcete-li se dostat k těm nejlepším výsledkům, neměli by vám chybět:
  • Houby a návleky na mopy – houby se při pravidelném používání snadno zničí, proto byste měli mít doma zásobu několika náhradních. Totéž platí io návlecích na mopy.
  • Čistící gely a různé čističe – spolu s čistícími gely na nádobí si nezapomeňte pořídit také čističe na varné desky a kuchyňskou linku, WC gely a univerzální čističe vhodné na všechny části domácnosti.
  • Vědra, kartáče a další pomocníci – kbelíky a kartáče jsou klíčové pro čištění, ale kromě nich se vám skvěle sejde sítko do dřezu, stěrka nebo ždímač ke kbelíku a mopu. Při mytí nádobí vám poslouží i kuchyňský kartáček a pro zbavení se prachu výborný oprašovač.
  • Osvěžovače vzduchu – když vše vyčistíte a uklidíte, nezapomeňte osvěžit vzduch v interiéru pomocí voňavého osvěžovače. Postará se o příjemnou a pravou domácí atmosféru.
Vyčistěte svůj příbytek bez větších problémů. Pořiďte si všechny potřeby z nabídky Möbelix.cz a ujistěte se, že úklid bude rychlejší a mnohem jednodušší, než kdykoli předtím.
Tip od prodejce
Pomocníci, kteří nesmějí chybět
Pokud chcete, aby byl v domácnosti vždy pořádek a čistě, nezapomeňte si pořídit praktické úložné boxy, truhly nebo bedny, kam uložíte všechny menší i větší věci.
Mobelix-poradca-cz.png

Objednejte si úklidové potřeby z online e-shopu Möbelix.cz

Nakupujte úklidové potřeby z pohodlí domova a nechte si produkty přinést až před vchodové dveře. Celý proces vybavíte na pár kliků. Těšte se z vysoké kvality, nadčasového designu a propracovaných detailů.