Rozkládací stoly

accessibility.listing.screenReader.filterbar

27 produktů

27 produktů
Zobrazeno 27 z 27 výrobků

Rozkládací stoly

Základem jídelny a jejím dominantním kouskem je rozhodně jídelní stůl. K němu si pravidelně zasedá celá rodina, aby si pochutnala na dobrém obědě či večeři. Pokud je vás doma hodně nebo děláte pravidelně nějaké oslavy, je dobré sáhnout po rozložitelném modelu. Prohlédněte si širokou nabídku Möbelix.cz a pořiďte si praktický kousek se spoustou místa k sezení.

Ujistěte se, že si každý najde místo

Rozložitelné stoly do jídelny vám zajišťují, že při jakémkoli posezení si za nimi najde místo úplně každý. Zapomeňte na spojování více stolů v domácnosti. Kromě toho, že je to pracné, jednotlivé kousky jsou často výškově odlišné. Celek tak vypadá nehezky a způsobuje, že někdo bude mít velmi nekomfortní sezení. Mechanismus roztahování je snadný a rychlý. Pracovat s ním zvládne úplně každý. To samé platí i při stahování do původního tvaru. Stoly vypadají i po rozložení stylově a moderně. Deska, která slouží k rozšiřování, je zpravidla oděna do stejného materiálu i barvy. Proto často zůstává nepovšimnuta.
moderní rozkládací stůl do jídelny

Stylový prvek do jídelny s praktickou funkcí

Výhodou rozložitelných stolů do jídelny je to, že mají nejen praktickou, ale také designovou funkci. Když je umístíte do interiéru, přinesete do něj moderní a nadčasový prvek. Některé kousky jsou spíše jednodušší. Jiné lákají netradičně tvarovanými nohami, pěkným stojanem nebo výraznou deskou. Stačí k nim už jen zvolit propracované židle a jídelna je hotová. Případně si do ní pořiďte ještě jednu podlouhlou komodu, kde uložíte talíře a další potřebné maličkosti. Nic jiného v interiéru potřebovat nebudete.
Tip od prodejce
Způsob rozkládání
Způsob rozkládání stolu je různý a odvíjí se od Vámi zvoleného modelu. Nejrozšířenějším je výsuvný mechanismus, kdy do střední části vložíte doplňkovou desku.
Mobelix-poradca-cz.png

Moderní rozkládací stůl na Möbelix.cz: Doplňte domácnost nadčasovým kouskem

Zapomeňte na nudný vzhled a vyberte si moderní rozkládací stůl. Nakupujte online na e-shopu Möbelix.cz nebo si přijďte prohlédnout naši nabídku živě. Inspirujte se kousky ze stejné kategorie a zařiďte si domácnost podle svých představ.