Design židliček je opravdu moc pěkný, pohodlné sezení, nepoškrábe lak podlahy díky lepícím pěnovkám, jsem velice ale velice spokojen, drobně kazí dojem že na jedné ze 4 židlí nebyla finální dýha dostatečně v rohu sedadla slepená cca 2 cm2, tak na zatrhnutí punčoch :-) ale opravil jsem svépomocí (kvůli přírodě nereklamoval) drobným lepením a lakem. Cena byla parádní - v akci zrovna taková super náhoda.