Tereza123Před 1 rokem
Odpovídající ceně
Stůl je krásný. Židle také vypadají moc pěkně, ale jsou opravdu jen na parádu. Po pár dnech sezení se již na podsedáku vytratily vroubky a jsou šíleně (!!!) prosezené. Ovšem, za tu cenu, myslím, nemůžeme očekávat zázraky. Celkem jsem se setem spokojená, časem holt koupím nové židle. Oceňuji skutečně jednoduchou montáž.
