Jednolůžkové postele

accessibility.listing.screenReader.filterbar

77 produktů

77 produktů
Zobrazeno 60 z 77 výrobků

Jednolůžkové postele

Hledáte kvalitní postel do dětského pokoje nebo pokoje pro hosty? Nejlepším řešením jsou jednolůžkové postele s jednoduchým, případně propracovaným rámem. Jejich výhodou je, že jsou dostatečně široké, aby se v nich pohodlně vyspala jedna osoba. Zároveň nezasahují do prostoru, nezabírají mnoho místa a umí výborně zapadnout do celku. Prohlédněte si širokou nabídku Möbelix.cz a vyberte si model postele jako stvořený pro snění.
čalouněná jednolůžková postel s úložným prostorem

Praktický kousek, který nezabírá mnoho místa

Jednolůžkové postele spolu s dvoulůžkovými patří k základním typům postelí na trhu. Jsou praktické, vypadají nadčasově a vejdou se i do malé místnosti. Jsou vhodné zejména do dětských pokojů, ale klidně ji můžete dát i do ložnice. Když k sobě přisunete dvě postele, vytvoříte jednu velkou manželskou postel. Jednolůžkové modely mají několik provedení. Obvykle si vybíráte z:
  • Minimalistických modelů –jde o nejjednodušší postele na trhu. Obvykle jsou laděny do jedné barvy a mají jednoduché čelo nebo jsou naprosto bez něj. 
  • Masivních modelů – výrazné postele představují dominantu místnosti. Mají zpravidla větší čelo i samotný rám. Mohou, ale nemusí mít nožičky. Někdy disponují také praktickými funkcemi, jako například úložným prostorem.
  • Speciálních modelů – jsou to postele s různými funkcemi a způsoby používání. Mají například úložný prostor ve formě zásuvek nebo je lze vyklápět. Po sklopení nezasahují do prostoru a vypadají jako klasická šatní skříň.
Praktické funkce jsou výborným pomocníkem v jakékoliv domácnosti. Když můžete, určitě se rozhodněte pro postel, která jimi disponuje.
 

Doplněk ložnice i jiných místností

Jednolůžková postel nemusí být jen praktickým kouskem. Může být také funkčním doplňkem. Stačí si zvolit provedení ladící s celým zařízením. Vybírejte si na základě zakoupeného nábytku a dekorací. Jinou alternativou je koupě postele kombinující více barev a materiálů. Myslete však na to, že celek lze později zvýraznit i použitím zajímavého povlečení, polštářů a přehozů. Rám proto nemusí být příliš extravagantní.
dřevěná jednolůžková postel do dětského pokoje nebo pokoje pro hosty

S čelem i bez něj

Čelo je pěknou dekorací, ale není povinností. Znamená to, že ho nemá každá postel. Výběr je čistě na vás. Pokud by se vám náhodou čela postelí nelíbila, zvolte typ bez něj. Čelo následně dokupte samostatně. V současné době naleznete na trhu propracované výrobky či nástavby s velkým úložným prostorem. Pořiďte si komfortní postel určenou pro jednoho a užívejte si hluboký spánek během noci.
Tip od prodejce
Doplňkový úložný prostor
Pokud nemá jednolůžková postel úložný prostor, není třeba se ničeho bát. Tuto komplikaci vyřešíte dokoupením speciálního rámu se zásuvkou.
Mobelix-poradca-cz.png

Různé styly jednolůžkových postelí pro každého na Möbelix.cz

Möbelix.cz dokáže vyhovět každému, proto v nabídce objevíte jednolůžkové postele v různých stylech. Pořiďte si minimalistické i propracované kousky za skvělé ceny. Nakupujte online nebo přímo v kamenných prodejnách.