Hračky na zahradu

(26 produktů)

Hry v zahradě

Dovádění venku je asi tou nejoblíbenější činností každého dítěte a zahradní hry ještě více přispívají k požitku ze hry. V Möbelixu najdete outdoorovou hračku, která udělá velkou radost vašemu potomstvu.

Outdoorové možnosti her na zahradě

Když je venku teplé a slunečné počasí, nic už neudrží děti v domě. Na zahradě se mohou vydovádět a popustit uzdu své fantazii při hraní. Zahradní hry jsou však nejen zábavné, ale navíc podporují rozvoj dětí. Při společném hraní trénují dětičky svou šikovnost, představivost a myšlení a také schopnost týmové práce. Outdoorové hry navíc zajistí dostatek pohybu u dětí. Možnosti hraní venku se zdají být téměř nekonečné. Nyní vám prozradíme, díky které zahradní hračce si děti budou moci užívat sluneční chvíle plnými doušky.

Vlastní království: domečky na hraní

Vaše děti se budou v domečku na hraní cítit opravdu dobře a stráví v něm celé odpoledne. Domečky na hraní slouží jako útočiště nebo také jako úkryt. Když domeček na hraní zařídíte dětskými zahradními stoly a dětskými křesly, mohou si v něm děti vytvořit vlastní malé království, napodobovat posezení při kávě nebo společně svačit za stolem. Některé domečky na hraní pro děti jsou vybaveny skluzavkou, prolézačkou nebo pískovištěm. Dají se tak navzájem zkombinovat různé zahradní hry. Nezapomene se tak přitom ani na pohyb. Když je špatné počasí, mohou děti díky vodotěsné střeše i přes to využívat domeček ke hraní.

Zábava a zároveň sport

Zahradní hry mají být v první řadě spojeny se zábavou. Dobrým vedlejším efektem je tělesná činnost, což je v dětském věku obzvlášť důležité. Většina outdoorových her se tak pozitivně projeví na zdraví vašeho dítěte. Trampolína je například aktivita pro volný čas a sportovní nářadí v jednom. Při skákání šetří děti své klouby a trénují smysl pro rovnováhu. I skákací hrady jsou zárukou radosti z pohybu. Díky tomu bude poskakování ještě zábavnější!

 

Kdo se chce dostat ještě výš, tomu můžeme doporučit prolézačku. Děti si při lezení vylepšují svou pohyblivost a koordinaci. Pomocí deky se dá prolézačka za pár sekund proměnit na útulný přístřešek.

 

 

V žádné zahradě by neměla chybět ani badmintonová souprava a míče. Ty jsou zárukou veselých a sportovních odpolední.

 

Vodní hry ke schlazení

Během horkých letních měsíců jsou zahradní hry ve vodě a s vodou obzvlášť příjemné. Postarají se nejen o dobrou náladu, ale navíc umožní blahodárné schlazení při hře. Děti mají rády vodní hrací stoly. Figurky na hraní, vodní kolotoče a skluzavky podněcují fantazii a jsou zárukou zábavy na celé hodiny. Vodní hrací stěny jsou taktéž oblíbené. Různé komponenty se dají kombinovat a montovat podle libosti. Podporuje to kreativitu už v mladém věku.

 

Dětský bazén na zahradě nadchne děti i dospělé. Může být během horkých letních dnů něco krásnějšího než hraní a cachtání se ve vodě? Nafukovací vodní skluzavky jsou zábavou navíc a dají se použít spolu s vodou nebo i bez vody. Budete tak mít postaráno o zábavu na celé hodiny!

 

Zábava při hrách v písku

Jaké by to byly zahradní hry bez pískoviště? Velmi praktické jsou pískoviště s krytem. Když dno naplníte pískem a kryt vodou, budete mít bazén na cachtání a pískoviště v jednom. Po skončení hry stačí pískoviště prostě zakrýt, aby byl písek chráněn před nečistotami. Aby byla hra na pískovišti i zábavná, nesmějí chybět hračky do písku! Vícedílné soupravy mají nejen různý design, ale obsahují i různé nářadí, jako je metla, hrábě, síto a lopata. Jsou ideální ke kopání a hrabání se v pískovišti. Na pískovišti se dá hrát i boccia. Veselá hra s koulemi je zárukou zábavy pro celou rodinu.

Prohánět se po zahradě

Díky elektrickému autíčku se budou děti cítit jako dospělí. Autíčka jsou dostupná v různých vyhotoveních, takže každé dítě si najde svůj oblíbený model. Jsou vybaveny dopředným a zpětným chodem, překvapí vás skvělými zvukovými efekty a dosahuji rychlosti 3 až 5 km/h. Pokud jsou vaši potomci příliš malí pro to, aby mohli sedět za volantem, jsou vhodnější hračkářská autíčka. Jedno je jisté: tyto zahradní hry se postarají o hromadu zábavy!


Objednejte si zábavné hry v Möbelixu

Pro letní sezónu máme připraveno množství zahradních her, díky kterým zaženou děti nudu. V Möbelixu určitě najdete výbavu pro hry, která vašim potomkům udělá radost. Zahradní hry můžete nakupovat online v našem online obchodě nebo navštivte některou z našich početných poboček.


Zahradní doplňky a příslušenství - všechny kategorie


Zahradní nábytek - všechny kategorie