Kuchyň snů? Díky 3D plánování žádný problém!

 

 

Kuchyň snů? Díky 3D plánování žádný problém!

 

Zavřete oči a představte si, jak by podle vás měla vypadat dokonalá kuchyň. Přesně taková, o jaké jste vždy snili. Byla by ve velkém prostoru s ostrůvkem, zabudovanými spotřebiči a v matné antracitové barvě? Nebo by naopak byla rustikální, či snad bílá v provensálském stylu s důrazem na jedinečné úchytky?

 

Pokud máte již předem jasné co se vám líbí, neovlivní vás zřejmě žádné trendy. Rozhodující jsou úplně jiné atributy. Prostor, kterým disponujete a rozhodnutí, že vaše kuchyně musí být kvalitní. To první je na vás. O to druhé se postaráme my v Möbelix.

Bílá rustikální kuchyně

Na vaší spokojenosti nám mimořádně záleží. I proto pro vás nabízíme možnost naplánovat si svou kuchyni snů přímo u nás na prodejně. Jediné co potřebujete je dohodnout si termín s naším šikovným odborníkem.

Proč využít 3D plánování v prodejně?

Plánované kuchyně na míru mají jen minimum limitů a omezení. Při plánování bereme v úvahu prostorové dispozice, stavební připravenost, možnosti vody, plynu a elektřiny, ale hlavně vaše přání.

Připravte se na den D

V den D mějte s sebou půdorys prostoru, kde bude vaše nová kuchyň. Zjednodušeně řečeno od vás budeme potřebovat prostor vyměřen na délku i na šířku, zakresleny okna, dveře a jejich velikost. Díky tomu budeme umět přizpůsobit kuchyni vašemu prostoru do nejmenšího detailu.

1. Krok - Výběr barev

Jako první si vyberete z naší široké nabídky barev. Preferujetev kuchyni spíše lesklé nebo matné povrchy? Odstíny bílé, dřeva nebo barevné? Horní skříňky budou ve stejné barvě jako ty spodní? Pokud jste si již vybrali, na řadě je pracovní deska a zástěna. I zde máme pro vás v nabídce několik možností, ze kterých si vybere opravdu každý.

 

Pokud si chcete nechat poradit, tak vězte, že in jsou zejména zemité odstíny jako je lovecká zelená nebo antracitová. Novou energii do vaší domácnosti vnese i kuchyň, která bude mít spodní skříňky v neutrální barvě a horní ve výrazné. Nebojte se vínové, žluté nebo modré.

Kuchyň v lovecké zelené barvě

2. Krok - Tvar kuchyně, umístění skříněk a elektrospotřebiče

Žádný prostor není pro nás při plánování problém. Náš pracovník nakonfiguruje kuchyni a vy budete každý jeho krok sledovat na velké obrazovce před vámi. Můžete s ním diskutovat o jakémkoliv nápadu nebo změně. Ukážeme vám zároveň několik způsobů umístění skříněk tak, abyste byli spokojeni.

Kuchyň s ostrůvkem a vestavěnými spotřebiči

Důležité je vědět, zda chcete volně stojící nebo vestavné spotřebiče. Rozdíl mezi jejich kvalitou není. Vestavné spotřebiče sice nenarušují linie kuchyně, ale na druhé straně je třeba si uvědomit, že v případě nutné opravy mají takové spotřebiče zhoršený přístup. Naopak, dnes se už volně stojící spotřebiče dají považovat v mnoha případech za doplněk. Doporučujeme vám, abyste zvážili, zda si při výměně kuchyně nezvolíte i myčku nádobí.

Kuchyň s vestavěnou troubou
Myčka se stává povinným inventářem v kuchyni
Inovativní varná deska pro moderní kuchyni

3. Krok - finální vizualizace a cena

Po důkladném naplánování si můžete prohlédnout kompletní vizualizaci. A teď to nejdůležitější... Je dobré vědět, že tato konzultace s našim kuchyňským odborníkem je pro vás absolutně bezplatná. Zároveň se na konci svého plánování dozvíte, kolik vaše nová kuchyň bude stát. V případě, že to je za vás všechno v pořádku, plán kuchyně odchází do výroby a už za pár týdnů ji máte doma.

Matná antracitová kuchyň

Nemáte čas? Můžeme to vyřídit i online!

Vyskládat si svou kuchyni snů víte i v pohodlí vašeho domova. Stačí, abyste na to využili náš online 3D kuchyňský plánovač. Tato možnost, kterou najdete na našem webu, vám umožní naplánovat si kuchyň od základu. Vytvoříte si prostor, umístěte okna, dveře a zařizovací předměty. Pak si vyberete styl kuchyně a můžete začít skládat skříňky podle vaší potřeby. Pokud jste spokojeni, váš plán odešlete. Ten pak převezmou naši odborní pracovníci a doladí s vámi detaily nebo případné nejasnosti. Vše je samozřejmě zcela zdarma.

3D plánování kuchyně

Plánování kuchyně od Vás z domu

Maximální pohodlí, jaké jen může být. Chcete si nechat naplánovat novou kuchyni ale nemáte čas, chuť nebo možnost přijet za námi osobně? Nevadí! Objednejte si plánování kuchyně od Vás z domu a naši zaměstnanci se s Vámi spojí a naplánují Vám Vaši kuchyň podle Vašich představ. Tato služba je zpoplatněna. Pokud se ale rozhodnete, že danou kuchyni si u nás necháte zrealizovat, bude vám tato částka odečtena z finální ceny. Vložte tuto službu do nákupního košíku. Najdete ji v sekci kuchyně u nás v e-shopu. Po dokončení objednávky budete kontaktováni jedním z našich pracovníků, se kterým se dohodnete na dalším postupu.

Lesklé bílé kuchyně jsou stále IN