5-skvelych-tipu-na-vanocni-darky-pro-zeny-img1

 

 

5 skvělých tipů na vánoční dárky pro ženy

 

Vánoce už neúprosně klepou na dveře. Kromě toho, že jde o ty nejkrásnější svátky roku co se týče výzdoby, svou roli zde bez debaty hraje i obdarovávání a vánoční dárky. Toto téma trápí každého, bez rozdílu na pohlaví. Přiznáváme ale, že muži to mají o něco složitější než ženy.

 

I proto jsme se rozhodli přinést vám užitečný článek, ve kterém vám představíme zajímavé tipy na vánoční dárky pro ženy. Všechny zakoupíte u nás v e-shopu nebo v našich prodejnách. Inspirujte se, vybírejte a my vám garantujeme, že díky těmto dárkům krok vedle rozhodně neuděláte.

5-skvelych-tipu-na-vanocni-darky-pro-zeny-img3

Pohodlné křeslo

Je nám jasné, že muž sám sedací soupravu nevybere. To, co ale udělat může, je výběr pohodlného křesla, ve kterém se jeho polovička může usadit s knihou a hrnkem dobrého čaje. Pokud je vaše domácnost laděna spíše do útulného, tradičního stylu, vsaďte na křeslo typu ušák v barvě, která oživí vaši domácnost. V případě, že ve vašem domově preferujete moderní styl, krok vedle rozhodně neuděláte s některým z našich TV křesel. Na výběr máte z bohatých barevných variací.

 

Matrace

Neřeší se design, ale funkčnost. To znamená, že to je doména výhradně pánů. Pokud vaše matrace dosloužily a je nejvyšší čas je vyměnit, Vánoce jsou ideálním obdobím na to, abyste dopřáli nejen svému ale i partnerčina zádům konečně ten správný relax. Správná matrace může rozhodujícím způsobem ovlivnit vaši psychickou pohodu, fyzickou kondici a především váš klidný spánek. O tom, jak vybrat správnou matraci, se dočtete i v našem článku na webu.

5-skvelych-tipu-na-vanocni-darky-pro-zeny-img4-cz

 

5-skvelych-tipu-na-vanocni-darky-pro-zeny-img5


Láska prochází žaludkem

... a to doslova. Proto vánoční dárky pro ženy mohou být stejně i dárky pro muže. Potěšte nejen sebe, ale i svou partnerku praktickým pomocníkem do kuchyně. Chybí vám kuchyňský robot, tyčový mixér či univerzální drtič? Všechny tyto, jakož i další malé spotřebiče najdete u nás. Věřte, že kvalitnímu pomocníkovi do kuchyně neodolá žádná hospodyně. Přibalte k tomu sadu pěkných hrnků s milým odkazem a uvidíte, že si ji tím absolutně získáte. Darmo, ženy ocení romantické gesta i při praktických dárcích.

 


Zabalte ji do teplíčka

Je známo, že ženy jsou náchylnější na chlad než muži. Během uzimených měsíců se toto staré známé pouze stupňuje. I proto dalším z tipů na dárek může být měkká a teplá deka z kvalitního materiálu, kterou si vaše polovička jistě oblíbí. V e-shopu Möbelix najdete deky tlusté, tenké, chlupaté i kožešinové, které čekají jen na to, aby se do nich někdo zabalil.

5-skvelych-tipu-na-vanocni-darky-pro-zeny-img6-img

 

5-skvelych-tipu-na-vanocni-darky-pro-zeny-img7

Pro každou parádnici

Na světě snad neexistuje žena, která by se nechtěla líbit. Jen si představte to množství šminek, voňavek a jiných věcí, kterým jako muž nerozumíte. Kosmetický stolek se šarmem ve Vintage stylu v bílé barvě s dekorativními čely na zásuvkách v pastelových barvách dostane každou parádnici. Žena díky tomu získá svůj vlastní koutek na zkrášlování a díky zásuvkám do něj ukryje všechny své poklady.

Dárková karta

Běžným dárkem, a to nejen vánočním, je i dárková karta. Pokud si nevíte z naší nabídky vybrat ten správný dárek je právě dárková karta skvělým řešením. Dárkovou kartu Möbelix můžete dobít libovolnou částkou a dotyčná osoba si za ni může koupit přesně to, co právě potřebuje nebo co se ji líbí. V dnešní době, kdy má člověk už všeho přebytek je to ideální řešení. A poděkujeme se vám za to i příroda :)