5 originálních nápadů na vánoční dárky pro děti

 

 

5 originálních nápadů na vánoční dárky pro děti

 

Víme, že Vánoce nejsou jen o dárcích, ale rozhodně nám dáte za pravdu pokud řekneme, že dotvářejí tu nádhernou kouzelnou atmosféru. Toto období si nejvíce užívají děti, kterým se už při pohledu na vánoční stromeček rozzáří očka. Očekávání, zda se pod ním objeví vysněné dárky, nelze přehlédnout.

 

Ať už vaše ratolesti poslouchali více či méně, Vánoce jsou momentem, kdy bychom jim měli dopřát to, po čem jejich dětské srdíčko touží. V minulých článcích jsme vám přinesli inspiraci na vánoční dárky pro muže a pro něžné pohlaví. Dnes vám ukážeme 5 originálních nápadů na vánoční dárky pro děti.

Útulné místo na hraní a snění

Přesně takové může být závěsné křeslo pro děti, které vytvoří poutavý prvek v dětském pokoji. Díky ocelovému rámu s odpružením zajišťuje potřebnou stabilitu a vy se tak o svého prcka nemusíte vůbec bát. Pro více inspirace navštivte naši kategorii houpačky a sítě, kde najdete i jiné varianty závěsných křesel pro děti.

Závěsné křeslo pro děti MAYA

 

 

Dobrodružství, po kterém touží každé dítě

Ten správný vánoční dárek pro dítě by měl splňovat mnohé atributy. Jedním z nich je například podpoření kreativity a fantazie dětské mysli. To dosáhnete díky závěsné houpačce. Veselý potisk se zvířátky nadchne každého prcka.

Závěsná houpačka pro děti Pooh

 

 

 

Když přijdu jednou na ...

Zatímco my jsme se hrávali s autíčky na ovládání, naše děti mají úplně jiné možnosti. Dárek, kterým získáte jejich absolutné nadšení je auto. Pozor, ne jen tak ledajaké! Autíčko, které si sami odřídí v nich vyvolá pocit "dospělosti", nemluvě o tom, že mezi kamarády budou za frajery. Vyberte si ze široké nabídky elektrických autíček, které jsou zmenšeninou známých značek. Je pouze na vás, kterou značku a barvu upřednostníte. Všechny dostupné modely najdete nejen v našich prodejnách, ale i na webu v sekci dětský pokoj.

Auto na dálkové ovládání Carina BMW

 

Tabule na malování Sami

Praktický vánoční dárek pro malého umělce

Máte i vy doma budoucího umělce, který rád zdobí stěny, nábytek či podlahy svými kresbami? Pro takto nadané dítě je perfektním tipem na dárek tabule na malování. Doplňte ji barevnými křídami, hadříkem a kromě dětské radosti potěšíte i sebe, protože nastane konec počmáraným stěnám. I díky tabuli na malování víte se svou ratolestí prožít hezké společné chvíle.

 

Zoo, rušná křižovatka nebo jednorožec

Kde se děti hrají nejraději? Přece na zemi! Dbejte na to, aby vaše dítě nenastydlo a bylo v teple. Další nápad na vánoční dárek pro děti je z kategorie kvalitních pohádkových koberců. Sami znáte své dítě nejlépe a víte, k čemu ho to táhne nejvíce. Možná mu největší radost udělá koberec plný zvířátek nebo napodobenina křižovatky, po které může brázdit s autíčky.

Koberec na hraní Ralley

 

 

Nakupování vánočních dárků pro děti patří k tomu nejpříjemnějšímu. Nezapomínejte při tom ale ani na sebe či svého partnera. Dárky pro celou rodinu vyřídíte u nás v Möbelixu a nemusíte při tom ani nikam chodit. Navštivte náš e-shop, kde díky pár kliknutím objednáte vše, co potřebujete.