Svíčky, svícny, vůně a aromalampy

accessibility.listing.screenReader.filterbar

209 produktů

209 produktů
Zobrazeno 60 z 209 výrobků

Svíčky, svícny, vůně a aromalampy

Příjemnou atmosféru domácnosti získáte jen tehdy, když do interiéru přinesete správné doplňky a stylové kousky. Sázkou na jistotu jsou svíčky. Plamen ohně dokáže uklidnit a vytvořit místo pro perfektní odpočinek a relaxaci. Sáhnout však můžete i po jiných alternativách, jako jsou například LED svíčky nebo voňavé aromalampy. Prohlédněte si širokou nabídku Möbelix.cz a zařiďte si domov přesně podle svých představ.
voňavé svíčky ve skle, stylové doplňky do interiéru

Krásný doplněk každého interiéru

Svíčky představují moderní doplněk, který se hodí do každého interiéru. Naleznete je v mnoha provedeních, velikostech i barvách. Dokážete je tak velmi jednoduše zkombinovat s jiným zařízením. Svíčky ve skleničkách nebo nádobách přitahují pozornost a není třeba je ničím doplňovat. Po vyhoření svíčky můžete skleničku používat jako svícen na jiné svíčky, případně jako odkládací prostor pro jiné dekorace. Svíčkám bez nádoby nezapomeňte pořídit svícen. Nikdy nevíte, jestli z nich nesteče vosk, který by mohl zničit povrch stolu nebo poličky. Samostatnou kategorií jsou LED svíčky, které mají výhodu v tom, že vás nikdy nepopálí a můžete je používat po dlouhou dobu. Poté, co se vypálí, stačí jim jen vyměnit baterie. LED svíčky v současnosti velmi přesně imitují klasické svíčky, proto je umí efektivně nahradit.

Příjemná vůně jako velké plus

Některé dekorační svíčky poskytují nejen stylový vzhled, ale také zajímavou vůni. Ovocná, vanilková nebo dřevitá vůně se dokáže nést celým interiérem. Zlepšuje náladu a vytváří úsměv na rtech. Pokud byste už nechtěli svíčky, ale chcete do domu něco voňavého, sáhněte po trendy aromalampě nebo difuzéru. Obě možnosti disponují nadčasovým designem, který krásně doplňuje místnost. Vyberte si oblíbenou vůni a doplňte poličku, stůl nebo regál novou dekorací.

Klíčové příslušenství

Ke svíčkám se vám bude hodit takové příslušenství ve formě designových talířků, které celek doplní a přitom poskytnou potřebné praktické vlastnosti. Chrání drahý povrch nábytku před kapkami horkého vosku. V nabídce Möbelix.cz ovšem objevíte mnohem více příslušenství, než jen talířky. Sáhnout můžete i po propracovaných svícnech z různých materiálů. Vyberte si model s praktickou rukojetí nebo provedení s nožičkami. Na jídelní stůl se vám bude hodit svícen určený pro dlouhé svíčky. Přilákejte pohled plamenem a zaujměte pozornost propracovaným svícnem doplňujícím interiér. Možností je nespočet.
trendy svícny na svíčky, doplňky do interiéru
Tip od prodejce
Svíčky v exteriéru
Chcete-li umístit svíčku ven, pořiďte si svícen ve formě lucerny, který lze prakticky zavřít, díky čemuž oheň neuhasí vítr ani déšť.
Mobelix-poradca-cz.png

Objednejte si svíčky, svícny, vůně a vytvořte si útulný domov pomocí Möbelix.cz

Vytvořte si tu pravou domácí atmosféru pomocí svíček, svícnů a vůní od Möbelix.cz a užívejte si útulný domov. Nakupujte všechny produkty online a užívejte si dodání až ke vchodovým dveřím nebo nás přijďte navštívit.