Rohožky do předsíně

accessibility.listing.screenReader.filterbar

64 produktů

64 produktů
Zobrazeno 60 z 64 výrobků

Rohožky do předsíně

Rohožky do předsíně mají několik funkcí. Slouží k tomu, aby přivítaly hosty a zároveň se starají o to, aby vaši hosté nevešli dovnitř ve špinavých botách. V současnosti je naleznete v různých provedeních. Některé jsou jednodušší, jiné zase propracovanější s vtipným nápisem. V obou případech však platí, že splňují funkci jak praktického, tak designového prvku. Potřebujete novou rohožku? Nahlédněte do nabídky Möbelix.cz a inspirujte se desítkami možností.
Přeskočit úsek

Skvělý doplněk vchodu

První dojem nedokážete udělat na podruhé nebo potřetí. Měli byste proto dbát na to, jak vypadá vchod do vašeho domu a chodba nebo předsíň, která se nachází hned za vchodovými dveřmi. Je to totiž místo, které uvidí hosté jako první. Při zařizování můžete začít od toho nejmenšího detailu – rohožky. Rohožku lze umístit do interiéru i exteriéru. Jelikož není příliš rozměrná, zbytečně nepřekáží. Vyplní prostor v blízkosti dveří a poskytne místo pro vyčištění největších nečistot z bot. V současnosti se nachází na trhu velké množství rohožek v různých designech. Kromě jednobarevných zvolte klidně i vícebarevná provedení, případně modely se vzory a úsměvnými nápisy.
rohožka do předsíně

Více rozměrů a tvarů přesně podle vašich potřeb

Rohožky do předsíně mají obvykle čtvercový nebo obdélníkový tvar. Umí se tak přizpůsobit předsíni nebo vnějšímu prostoru před dveřmi. Občas se setkáte i s půlkruhem nebo jiným atypickým tvarem. Důležitější než tvary jsou ale samotné rozměry. Vybírejte je podle velikosti předsíně nebo vnějšího prostoru před dveřmi. Inspirujte se nabídkou Möbelix.cz a pořiďte si rohožku podle svých představ.
Tip od prodejce
Důležitá je bezpečnost
Vyšší bezpečnost rohožky zajistí pogumování ze spodní části. Některá provedení disponují pogumováním i po bočních stranách.
Mobelix-poradca-cz.png

Objednejte si rohožky do předsíně z Möbelix.cz

Nakupujte rohožky do předsíně z pohodlí svého domova, aniž byste někam šli. Vyberte si vše na online e-shopu a užívejte si dopravu až k vašim vchodovým dveřím. Můžete také navštívit jednu z našich prodejen nacházejících se po celém Česku.