Rámy na obrazy

accessibility.listing.screenReader.filterbar

87 produktů

87 produktů
Zobrazeno 60 z 87 výrobků

Rámy na obrazy

Strohé a prázdné stěny či poličky už dávno nejsou trendy. To, co je moderní a láká pohledy, jsou v současnosti originální a osobní dekorace, případně kousky, které vyjadřují vaši osobnost, styl nebo to, k čemu inklinujete. Možností, jak přinést do interiéru kousek ze sebe, je mnoho. Jednou z nich jsou obrazy a fotografie. Nahlédněte do nabídky Möbelix.cz a vyberte si k nim propracované rámy.
 

Pravá rodinná atmosféra

Pokud toužíte po pravé domácí atmosféře a chcete, aby se z vašeho příbytku stal domov, rozhodně nezapomeňte na fotografie. Můžete je mít postavené na poličce, komodě či psacím stole, případně je zavěste na zeď ve formě koláže či jedné velké fotografie. Takovýmto způsobem můžete mít své blízké neustále u sebe. Vždy, když budete procházet kolem fotografie, vzpomenete si na pěkné zážitky a úsměvné momenty. K tomu, aby se z fotografie mohla stát dekorace, potřebujete pro ni stylový rám. Výběr je čistě na vás. Jednou z možností jsou samostatně stojící modely, které sice zaberou určité místo na stole nebo poličce, ale zpravidla nejsou masivní. Nebudou vám překážet a zkrášlí okolí. Druhým řešením jsou rámy na stěny. Zvolit jich můžete hned několik, abyste udělali pěknou koláž nebo vyberte jen větší rám vhodný pro jednu společnou fotografii s rodinou nebo blízkými.
stylové rámy na fotky a dekorace
rámy na obrazy různých velikostí, bytové dekorace

Skvělé řešení i pro obrazy

Pokud nejste milovníkem věšení fotografií na zeď, můžete zvolit obrazy. Malby, fotografie měst nebo abstraktní umění dokážou změnit atmosféru celého interiéru. Obrazy můžete na zeď umístit i bez rámu, ale chcete-li výrazný prvek, určitě na rám nezapomínejte. Umění dá nějaké ohraničení, díky čemuž ho scelí a dodá mu na masivnosti. Rámy na obrazy nemusí být příliš rozměrné. Právě naopak. Minimalistická provedení dovolují, aby vyniklo to, co se nachází uvnitř. Nezabírají ani mnoho místa a nepůsobí příliš tíživě.

Barvy, tvary a provedení pro každého

Rámy na obrazy a fotografie naleznete ve více barevných, materiálových i tvarových provedeních. Čtverec a obdélník jsou klasikou. Snadno je sladíte s jiným zařízením a zbytečně na sebe nepoutají příliš mnoho pozornosti. Oblé nebo asymetrické tvary jsou na tom přesně naopak. Lákají pohledy i z dálky. Když jsou doplněny o pastelové nebo metalické barvy, umí zaujmout i ve velkých prostorách. Prohlédněte si nabídku Möbelix.cz a nechte se zlákat propracovanými a zajímavými rámy nejen na obrazy, ale také vaše oblíbené snímky.
Tip od prodejce
Vyzkoušejte alternativu
Pokud byste nechtěli klasický rám, můžete zvolit kovovou nástěnku, kde pomocí kolíčků připnete své oblíbené fotografie. Nástěnka se dá zavěsit na zeď jako klasický rám, takže plní velmi podobný úkol.
Mobelix-poradca-cz.png

Objednejte si rámy na obrazy a vytvořte si útulný domov pomocí Möbelix.cz

Vytvořte si tu pravou domácí atmosféru pomocí rámů na obrazy a fotografie od Möbelix.cz a užívejte si útulný domov. Nakupujte všechny produkty online a užívejte si dodání až ke vchodovým dveřím nebo nás přijďte navštívit.