Ostatní elektrospotřebiče

(6 produktů)

Šetřete čas s elektrickými kuchyňskými pomůckami


Vaflovač, univerzální kráječ, kuchyňská váha a svářečka fólií – všechny tyto kuchyňské přístroje vám kompetentně pomohou při každodenních pracích v kuchyni a zároveň bude pro vás vaření díky nim zábavnější! To, která elektrická kuchyňská pomůcka je pro vás ta pravá, závisí na vašich osobních zálibách. Jste-li vášnivý kuchař, který rád a hodně vaří, jsou pro vás pomůcky ke krájení, jako například souprava kráječů zeleniny, absolutní nezbytností. Raději pečete a rádi připravujete pozdní nedělní snídani pro rodinu a přátele? V takovém případě upozorňujeme na kuchyňskou váhu nebo vaflovač. Ušetříte tak hodně času při přípravě, resp. úpravě.


Elektrické kuchyňské pomůcky – svářečka fólií


Velké kulinářské zážitky jsou často spojeny s množstvím námahy. Proto je velká škoda, pokud nemá kdo sníst zbytky. Abyste mohli zbytky z nedělní grilovačky nebo od večeře bez problémů zmrazit, investujte do speciálních elektrických kuchyňských pomůcek, jako je svářečka fólií. Díky mikrotepelné technologii uzavře tento přístroj absolutně vzduchotěsně a vodotěsně každý plastový sáček. Potraviny tak zůstanou déle poživatelné a čerstvé. Elektrickou kuchyňskou pomůcku můžete kvůli praktickému používání velmi jednoduše připevnit na stěnu pomocí magnetického držáku. Svářečka fólií je obohacením pro kuchyň a domácnost!


Elektrické kuchyňské pomůcky – elektrická kuchyňská váha


Zatímco výběr receptu a nákup je většinou spojen s relativně malou námahou, potřebujeme při vaření často spolehlivé pomůcky. Elektrické kuchyňské váhy jsou přitom velmi užitečnou kuchyňskou pomůckou k vážení potravin. Kromě dobrého načasování je totiž při pečení rozhodující zejména správné množství přísad. Svým digitálním displejem vám elektrická kuchyňská váha velmi ulehčí každodenní život a patří mezi nejpraktičtější elektrické kuchyňské pomůcky. Abychom vám pomohli při přípravě mnoha dobrot, nabízí Möbelix celou řadu elektrických kuchyňských vah v různých barvách a tvarech.


Čeho je třeba si všímat při výběru elektrických kuchyňských pomůcek


Mnoho elektrických kuchyňských pomůcek najde v kuchyni své každodenní uplatnění, proto byste měli dbát především na kvalitu a životnost, která je s tím spojena. Důležitý je přitom kvalitní materiál a důkladné zpracování. Pokud si chcete ušetřit stres v kuchyni a v každodenním životě, je výhodou i snadná manipulace. Nejdražší výrobek však není vždy automaticky ten nejlepší. V Möbelixu najdete kvalitní kuchyňské pomůcky i za nízkou cenu.


Kuchyňské spotřebiče


Kuchyně - všechny kategorie