Komody

accessibility.listing.screenReader.filterbar

472 produktů

472 produktů

KOMODA Auris

Luca Bessoni
Více barevK dispozici více barev
9 999,‒ Kč*
5 299,‒ Kč
 • KOMODA Auris - bílá/barvy dubu, Moderní, plast (85/99,6/37,1cm) - Luca Bessoni
 • KOMODA Auris - šedá/barvy dubu, Moderní (85/99,6/37,1cm) - Luca Bessoni
KOMODA Auris - bílá/barvy dubu, Moderní, plast (85/99,6/37,1cm) - Luca BessoniKOMODA Auris - bílá/barvy dubu, Moderní, plast (85/99,6/37,1cm) - Luca Bessoni
Více barevK dispozici více barev
4 699,‒ Kč*
2 899,‒ Kč
 • Komoda Zoro - šedá, Moderní, kompozitní dřevo (80/78/48cm)
 • KOMODA Zoro - antracitová, Moderní, kompozitní dřevo (80/78/48cm)
 • Komoda Zoro Bílá *cenový Trhák* - bílá, Moderní, kompozitní dřevo (80/78/48cm) - Based
 • KOMODA Zoro - hnědá, Moderní, kompozitní dřevo (80/78/48cm)
Komoda Zoro - šedá, Moderní, kompozitní dřevo (80/78/48cm)Komoda Zoro - šedá, Moderní, kompozitní dřevo (80/78/48cm)
Zobrazeno 60 z 472 výrobků

Komody

I nábytek může vypadat stylově a moderně. Stačí si jen vybrat správné kousky. Jedním z oblíbených jsou komody, které poskytují spoustu úložného prostoru. Kromě praktických vlastností však potěší také nadčasovým designem a kompaktními rozměry. Nabídka je široká a je jen na vás, po jakém provedení sáhnete. Vyberte si komodu podle vašich představ z Möbelix.cz a těšte se z kombinace trendy vzhledu a množství úložného prostoru.

Po jaké komodě sáhnete?

Na trhu je v současnosti několik druhů komod. Jednotlivé modely se od sebe odlišují nejen vzhledem, ale také tím, k jakému účelu si je vybíráte. Zpravidla se setkáte s:
 • Nízkymi komodami – obvykle mají roli TV stolku. Kromě toho je můžete využít také k uskladnění maličkostí, jako například sezónní dekorace nebo knihy.
 • Širokými komodami – klasická komoda s několika zásuvkami nebo poličkami. Je oblíbená zejména kvůli kompaktním rozměrům a tím, že se hodí do každé místnosti. Snadno se kombinuje také s jiným zařízením.
 • Vysokými komodami – jedná se o nábytek, který má více úložného místa, případně o středně vysokou komodu na vyšších nožičkách. Využívá prostor ve vrchních částech místnosti, díky čemuž efektivně šetří prostor.
Jednotlivé modely komod můžete mezi sebou navzájem kombinovat a vytvořit tak zajímavý celek.
Přeskočit úsek
široká komoda so zásuvkami a dvierkami

Typ úložného prostoru

Jelikož komody jsou spíše praktickým než designovým nábytkem, při jejich nákupu si musíte všímat i dalšího parametru. Je jím typ úložného prostoru. Většina komod disponuje těmito alternativami:
 • Zásuvky – hlubší nebo mělčí zásuvky jsou vhodné pro oděvy, maličkosti i větší věci. Když do nich vložíte praktické organizéry, snadno v nich udržíte pořádek.
 • Police – otevřené nebo zavřené police jsou klasikou. Bez problémů v nich udržíte pořádek a můžete do nich uložit téměř vše. Poradí si s oblečením, knihami i vyššími dekoracemi. Ideální jsou ovšem zejména zavřené police, protože vám do nich nikdo nevidí.
 • Kombinace více úložných prostor –některé komody kombinují několik úložných prostorů. Jedná se o zlatou střední cestu, když se neumíte rozhodnout mezi policemi a zásuvkami.
Přeskočit úsek

Důležitost i design

Komody ve velkém ovlivňují také design interiéru. Vybírejte si proto takové kousky, které ladí s vaším preferovaným stylem. V nabídce Möbelix.cz objevíte několik provedení. Od nejjednodušších až ke kombinovaným a zajímavým. Sázkou na jistotu jsou modely oděny do dřevěného vzhledu. Přírodní materiál či jeho imitace dávají jistotu, že zapadnou do každého domu i bytu.
trendy nízka komoda v retro dizajne
Tip od prodejce
Rohová komoda - elegantní řešení do prázdného prostoru
Chcete praktickou komodu vyplňující prázdný prostor v místnosti? Vyberte si rohové provedení, které nejenže zaplní roh, ale také spojí dohromady ostatní zařízení a vytvoří jednu linii.
Mobelix-poradca-cz.png

Komody od Möbelix.cz: Vkročte do světa stylu a designu

Vyměňte své staré kousky za nové a moderní z nabídky Möbelix.cz a těšte se z nadčasového designu. Svůj nový domov si můžete vybrat online na e-shopu nebo přímo v kamenné prodejně.