Botníky a regály

accessibility.listing.screenReader.filterbar

121 produktů

121 produktů
Více barevK dispozici více barev
místo 10 699,‒ Kč**
9 094,‒ Kč
Dodání zdarma
  • Botník Lona XXL, Buk - šedá/černá, Konvenční, kompozitní dřevo/plast (70/223/39cm) - MID.YOU
  • Botník Lona XXL, Sonoma Dub - šedá/černá, Konvenční, kompozitní dřevo/plast (70/223/39cm) - MID.YOU
  • Botník Lona XXL, Bílý - bílá/šedá, Konvenční, kompozitní dřevo/plast (70/223/39cm) - MID.YOU
  • Botník Lona XXL, Šedá - šedá/černá, Konvenční, kompozitní dřevo/plast (70/223/39cm) - MID.YOU
Botník Lona XXL, Buk - šedá/černá, Konvenční, kompozitní dřevo/plast (70/223/39cm) - MID.YOUBotník Lona XXL, Buk - šedá/černá, Konvenční, kompozitní dřevo/plast (70/223/39cm) - MID.YOU
AKCE %
Více variantK dispozici více variant
2 696,‒ Kč*
2 299,‒ Kč
  • BOTNÍK Bobby Ii - barvy dubu/černá, Moderní, kompozitní dřevo/plast (70/106/34cm) - Mömax
  • VÍCEÚČELOVÁ SKŘÍŇ Jimmy -Bp- - bílá/barvy hliníku, Moderní, kompozitní dřevo/plast (70/179/34cm) - Mömax
BOTNÍK Bobby Ii - barvy dubu/černá, Moderní, kompozitní dřevo/plast (70/106/34cm) - MömaxBOTNÍK Bobby Ii - barvy dubu/černá, Moderní, kompozitní dřevo/plast (70/106/34cm) - Mömax
Zobrazeno 60 z 121 výrobků

Skříňky na boty a regály

Nedokážete si udržet pořádek v botách nebo jen chcete nábytek, do kterého je všechny pokladete? Zapomeňte na neuloženou obuv před vchodovými dveřmi a pořiďte si praktické skříňky a regály. Jsou speciálně upraveny tak, aby se do nich vešly vyšší i nižší typy bot. Kromě toho jim nechybí ani doplňkový úložný prostor ve formě šuplíků a stylový design. Vyberte si z široké nabídky na Möbelix.cz a pořiďte si moderní kousek do své domácnosti.

Vyšší i nižší skříňky do každé chodby

Každá domácnost je jiná. Zatímco v některých je místa nazbyt, v jiných s ním musíte bojovat. Nehledě na to, jestli bydlíte v malém bytě, nebo v prostorném domě, skříňky na boty najdete v mnoha provedeních. S jakými modely se obvykle setkáte?
  • Nížší a širší – výhodou těchto skříněk je to, že nezasahují příliš do prostoru a opticky jej nezmenšují. Poskytují místo na několik párů bot a skvěle splynou s okolím.
  • Vyšší a užší – hodí se do větších chodeb, ale nemusí to být pravidlem. Mnohé jsou dostatečně úzké na to, aby vyplnily prázdný roh a zbytečně nepřekážely. Disponují větším úložným prostorem.

Na typu úložného prostoru záleží

Typ úložného prostoru můžete vybírat na základě několika parametrů. Zvolit si jej můžete např. podle toho, jaký typ bot máte, případně toho, kolik členů má vaše domácnost. Některé skříňky jsou univerzální a poskytují kombinovaný úložný prostor, který vyhovuje většině. Jiné zase mají jen jeden typ úložiště, například zásuvky nebo police. Kromě toho nezapomeňte sledovat ani to, zda je prostor uzavřen nebo otevřen. Zavřené úložiště vám dává jistotu, že vám do něj nikdo nevidí. Boty tak nijak neovlivňují vzhled místnosti. Otevřeno je zas přesným opakem, ale jeho výhodou je, že působí vzdušněji.

Minimalistické regály, které nezabírají místo

Samostatnou kategorií jsou minimalistické regály, které patří mezi otevřené úložné prostory. V interiéru nezabírají příliš mnoho místa a vypadají velmi stylově. Dokáží splynout s okolím a můžete je umístit téměř všude. Své místo si najdou vedle dveří, za nimi nebo dále v chodbě. Pokud byste potřebovali více úložiště, můžete sáhnout po masivnějších regálech s více policemi. Vyberte si stylovou skříňku nebo regál na boty na Möbelix.cz a udělejte si na chodbě pořádek.
Tip od prodejce
Praktické kousky pro vás
Některé nižší skříňky na boty mají čalounění, díky čemuž dokážou efektivně nahradit lavičku k sezení a ušetřit spoustu místa. Jsou vhodné zejména do příbytků, kde není prostor navíc.
Mobelix-poradca-cz.png

Chybí vám skříňka na boty? Inspirujte se nabídkou Möbelix.cz

Nabídka skříněk a regálů na boty je široká a na své si přijde naprosto každý. Skvěle vám pomůže i tehdy, když jste se ještě nerozhodli, co chcete. Nechte, aby vás inspirovala. Nakupujte online nebo v prodejnách a vyberte si ten nejlepší kousek.