categorypage-c16_top_teasergrid_bild

Zahradní nábytek pro vaši oázu pohody

V létě chcete strávit co nejvíce času venku, a proto je zahradní nábytek ideální způsob, jak relaxovat v teplých dnech na zahradě a užívat si přírody. S komfortním nábytkem z Möbelix nejen zkrášlujete zahradu, ale vytvoříte i druhý obývací pokoj ve vlastní zeleni. V Möbelix najdete nejen velký výběr, ale také levný zahradní nábytek.

Zahradní nábytek

(107 produktů)

Zahradní nábytek – oáza pohody na vlastní zahradě

V létě chce každý strávit co nejvíce času venku, proto je zahradní nábytek ideální možností pro relaxaci v exteriéru během teplých dní a pro užívání si přírody. Útulným nábytkem z Möbelixu nejen zkrášlíte svou zahradu, ale vytvoříte si i druhý obývák uprostřed vlastní zeleně. V Möbelixu najdete nejen velký výběr, ale zahradní nábytek si můžete i výhodně koupit.

Velký výběr stylů a materiálů

Ať už máte rádi zahradní nábytek ze dřeva, půvabný ratanový zahradní nábytek nebo moderní zahradní nábytek z plastu – v bohatém sortimentu Möbelix určitě najdete i vy svůj perfektní zahradní nábytek! Nakonec každý by si chtěl sladit zahradu podle zálib se svým vlastním stylem. Romantické růžové zahrady se dají zkrášlit filigránským nábytkem z kovu, přičemž zahradní nábytek z ušlechtilé oceli působí velmi klasickým dojmem a nejlépe vynikne na moderních terasách. Pokud rádi uvítáte větší skupinu hostů, jsou pro vás vhodné soupravy zahradního nábytku. Na tomto místě se dozvíte, které materiály a modely jsou nejvhodnější a jak se co nejlépe starat o svůj zahradní nábytek.


Péče o zahradní nábytek

Jak se zahradní nábytek čistí?

Abyste si svůj zahradní nábytek mohli dlouho užívat, nabízíme vám celou řadu tipů na čištění a péči.  Představíme vám nejvýhodnější alternativy běžných čisticích přípravků: k čištění zahradního nábytku často postačí jednoduchá utěrka z mikrovlákna. Kromě nevzhledných vodních skvrn odstraní i povrchové nečistoty a zabrání tak jejich zaschnutí.

 

I běžné prostředky z domácnosti, jako je ocet a soda, se osvědčily jako nejvýhodnější alternativy drahých čisticích prostředků. Napadnutí plísní a špína se často dají beze zbytku odstranit octem. Potom už stačí vše očistit prostředkem k mytí. Při nepoddajných nečistotách může opakované použití často způsobit zázrak. Na závěr by se měl každý zahradní nábytek postříkat velkým množstvím vody. Kromě octa se za univerzální prostředek k čištění považuje i soda. Účinně působí proti skvrnám a dokáže dodat nový lesk zašpiněnému zahradnímu nábytku a čalounění. Po smíchaní s vodou tak můžete odstranit mastnotu a nečistoty. Tento ekologický prostředek stačí nanést hadříkem na skvrnu a opláchnout vodou. Upozorňujeme však, že zahradní nábytek a příslušenství z hliníku, vlny a hedvábí nejsou vhodné k čištění sodou.