Zahradní lehátka

(1 produktů)

Lehátka

Kde si nejlépe vychutnáte slunečné chvíle? Samozřejmě na pohodlných lehátkách. Vytvořte si svou oázu klidu na léto pomocí klasických lehátek ze dřeva, dvojitého zahradního lehátka nebo praktických lehátek se stříškou. Ať už hledáte cokoliv, v Möbelixu najdete bohatou nabídku lehátek pro každý vkus, každý rozpočet a každé místečko na čerstvém vzduchu.


Lehátka v Möbelixu

Balkon, terasa a zahrada se během času staly rozšířeným obytným prostorem, který rovněž oceníme jako útočiště nebo místo pro setkávání při nevázaných grilovačkách s rodinou a přáteli. Čím více času trávíme venku, tým důležitější je i výběr exteriérového nábytku. Stále důležitější je design i to, jak jednotlivé modely zapadnou do vlastního stylu při zařizování. I přesto byste neměli zapomínat ani na funkčnost vašeho zahradního nábytku. Při výběru vhodných lehátek se proto vynořuje nejen otázka vyhotovení, nosnosti a velikosti, důležitými kritérii jsou i oblíbený styl a materiál. Sortiment Möbelix je z tohoto hlediska opravdu bohatý: v závislosti na potřebách a požadavcích si můžete vybrat z bohaté nabídky zahradních lehátek z funkční kombinace materiálů, lehátek s pohodlnými bavlněnými podložkami nebo moderních lehátek s kovovým vzhledem. Jedno je jisté: na lehátku se dá velmi dobře odpočívat.

Nezbytné funkce lehátek

První lehátka původně sloužila cestujícím k odpočinku během exkluzívních vyhlídkových plaveb lodí. Jejich nejdůležitější vlastností je dosud jednoduchá manipulace při rozložení, uložení a odkládání. Lehátka, která se dají složit, si můžete vzít na každý výlet a flexibilně se dají umístit i na zahradě, a to přímo na slunci. Důležitou roli sehrává i potah vašich lehátek: jen robustní textilie jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, trvale si zachovávají svou barvu a zajistí stálou funkci opěrky.


Správné lehátko pro váš styl

Výběr z různých designů, barev a materiálů vám rozhodnutí pro určité lehátko příliš neulehčí. Lehátka ze dřeva jsou opravdovou klasikou a zapůsobí na vás svým přirozeným šarmem. Díky měkkým bavlněným podložkám se na nich dá velmi pohodlně odpočívat. Mimořádně praktické, velmi jednoduché z hlediska údržby a moderní jsou naproti tomu hliníková zahradní lehátka s potahem odolným vůči UV paprskům v chladné šedé barvě. Máte rádi změnu? V takovém případe si vyberte pestrobarevné skládací lehátko se stříškou, na kterém můžete kdekoliv snít o dalekých zemích a dobrodružstvích. Ať už vašemu stylu vyhovují jakákoliv lehátka, v Möbelixu najdete mnoho rozličných variant pro své individuální nároky.

Správné ošetřování lehátek

Chcete-li zachovat hezký a udržovaný vzhled a prodloužit jejich životnost, měli byste lehátka chránit před trvalým slunečným zářením a v zimě je nenechávejte stát venku bez ochrany. Svoje lehátko pravidelně čistěte teplou vodou, mycím prostředkem nebo speciálním prostředkem v závislosti na materiálu. K čištění lehátek ze dřeva byste neměli používat utěrky z mikrovlákna, protože zbavují dřevo oleje. Mnohem vhodnější je v tomto případě prostý bavlněný hadřík, kartáček nebo hubka. Modely z plastu a hliníku se udržují velmi jednoduše, jsou robustní, nevsakují vlhkost a dají se jednoduše utřít.


Doplňky ke zlepšení pohody

Flexibilní ochrana lehátek před sluncem

Velmi praktické jsou lehátka se stříškou. Za účelem ochrany před přímými slunečními paprsky se dá stříška flexibilně nastavit, díky čemuž zajistí příjemný stín i během horkých letních dnů. Potahy lehátek z textilií odolných vůči UV paprskům optimalizují tuto ochrannou funkci a díky vzdušným vláknům zároveň zajistí maximální komfort.

Speciální výbava lehátek

Pomocí správné výbavy se dají lehátka perfektně přizpůsobit konkrétním nárokům. Při relaxování, čtení nebo odpočinku zajistí opěradla optimální pohodlí. Dodatečnou výhodou jsou sklopné opěrky rukou a zvýšená plocha pro ležení. Díky tomu se vám bude snadněji vstávat po zdřímnutí si na slunci. Mimořádně praktické jsou modely s kolečky, abyste své lehátko mohli na zahradě nebo na terase velmi jednoduše přenést na jiné místo.


Nakupujte lehátka v Möbelixu

Od materiálů se snadnou údržbou přes pohodlné podložky až po praktické funkce – v Möbelixu si každý najde svá perfektní lehátka za nízkou cenu. Navštivte některou z našich početných poboček Möbelix a nechte se inspirovat naším bohatým zahradním sortimentem. Na všechny otázky vám rádi odpoví naši experti Möbelix na zahradu a pomohou vám při výběru vhodného lehátka. V našem online obchodě Möbelix si lehátka můžete zakoupit online nebo si své vysněné lehátko nechte doručit a hned se budete cítit dobře.


Zahradní sezení - všechny kategorie


Zahradní nábytek - všechny kategorie