C10_header

Textil do domácnosti


Textil do domácnosti

(0 produktů)

Nebylo nalezeno bohužel žádné zboží, které odpovídá zadaným podmínkám.


Domácí textilie zútulní váš příbytek

Hebká přikrývka na pohovce, teplá koupelnová rohož před umývadlem nebo množství polštářů v posteli – domácí textilie šíří pohodu v každé místnosti. Jsou třešničkou na dortu vašeho zařízení, která završí atmosféru bydlení. Polštáře, závěsy a koberce jsou navíc znakem individuality, protože odrážejí váš osobní vkus. Vlastní čtyři stěny zútulníte nákupem domácích textilií v Möbelixu s rozmanitým designem a z příjemných materiálů.

Více komfortu v každém pokoji

Perfektní relaxace v obýváku, vydatný spánek nebo pocit wellnessu v koupelně – domácí textilie splní vaše přání.

Obývák

Položte pár polštářů a přikrývku na svou pohovku a hned uvidíte, že tato malá změna má enormní účinek. Tyto domácí textilie změní stejně jako koberce a závěsy atmosféru v místnosti. Díky výrazným barvám totiž vznikne kontrast v porovnání s jednoduchou úpravou stěn a nábytkem v neutrálních barevných odstínech. Využijte proto domácí textilie i k tomu, abyste se ve své domácnosti znovu cítili lépe. Přikrývky a návleky zakryjí starší čalouněný nábytek a židle a osvěží obývák nebo jídelnu. S malou námahou a při malých výdajích zkrášlíte pomocí domácích textilií svůj příbytek.

Koupelna

Pomocí koupelnových textilií proměníte i obyčejné sanitární zařízení na oázu wellnessu. Koupelnové koberečky a ručníky z hebkého materiálu a v atraktivních barvách snadno navodí pozitivní atmosféru. Myslete i na WC pro hosty, protože dekorativní domácí textilie, například ručníky a útulné koupelnové předložky, dokáží stejně tak ocenit i vaše hosté.

Ložnice

Vydatný spánek je životně důležitý. Proto vám doporučujeme vytvořit pomocí ložních textilií atmosféru klidu. Důležité je, abyste se identifikovali se zařízením. Proto si u nás vyberte online ložní prádlo s různým designem. Nejlépe bude, pokud se rozhodnete pro růžovou, modrou nebo zelenou, protože tyto barvy velmi dobře navozují spánek. Rozhodněte se i v případě ložní přikrývky a polštářů podle svého osobního cítění. Přitom je relevantní, zda raději spíte v teple nebo chladu, zda ležíte spíše na boku, na zádech nebo na břiše.

Materiál, který vytváří útulnost

Domácí textilie z našeho online obchodu jsou zpravidla zhotoveny z bavlny, umělých vláken nebo směsné tkaniny. Některé ložní přikrývky a polštáře jsou kromě toho vyrobeny z mikrovlákna, protože plní termoregulační funkci a vytvářejí příjemnou atmosféru při spaní. Při výběru našich produktů dbáme v první řadě na:

 

vhodnost pro každodenní používání,
jednoduchou údržbu,
příjemný pocit na dotek.