C3C1_headere

Jídelní stoly


Stoly do jídelny

(35 produktů)

Stoly do jídelny nebo kuchyně

Správný jídelní stůl musí zvládnut především jedno: poskytnout místo pro všechny. Za jídelním stolem se ostatně scházejí všichni členové rodiny, aby se spolu najedli, promluvili si, zahráli si, udělali si domácí úkoly nebo si jen tak poseděli při sklence vína. Jídelní stůl je středobodem, centrem domácnosti. Během Vánoc nebo při oslavách narozenin se změní na slavnostně prostřenou tabuli – i pro tyto příležitosti má pro vás Möbelix ve svém sortimentu rozkládací stoly!

Základy nákupu jídelního stolu

Obdélníkový, kulatý nebo čtvercový? Ať už do jídelny nebo do obytné kuchyně: tvar jídelního stolu je třeba si dobře promyslet! Obdélníkový stůl do jídelny se dá velmi dobře začlenit do místnosti a když je málo místa, dá se posunout ke stěně a změnit na útulný jídelní koutek. Kulaté stoly zaberou více místa, jsou však nejvhodnější pro večery trávené ve společnosti.


Čtvercový jídelní stůl by měl být rozkládací – v případě potřeby tak poskytne místo i pro vaše hosty! Naše doporučení: chcete-li si být jistí, zkuste si u něj na chvíli posedět! Rezervujte si v pobočce Möbelix podle vlastního výběru nezávazně svůj jídelní nebo kuchyňský stůl a v klidu se usaďte.

Stolečku prostři se: každý tu najde něco podle vlastního vkusu!

Jídelní stůl je zřejmě tím kusem nábytku v domě, který je nejvíce vytížen, a to denně. Kvalitativně hodnotné materiály a stabilní podstavec jsou proto mimořádně důležité. Rozlitý džus nebo první pokusy miminka s jídlem u stolu? Žádný problém pro desky stolu s vrstvou melaminové pryskyřice! Jsou mimořádně trvanlivé a tou nejlepší volbou pro rodiny s dětmi. Útulnou a příjemnou atmosféru naproti tomu navodíte pomocí jídelního stolu z robustního masivního dřeva. I po letech je stále aktuální a vydrží na celý život. Stoly v moderních a trendových barevných variantách od bílé s vysokým leskem až po dekor buku na vás čekají v online obchodě Möbelix!

„Prosím ke stolu!“ Je pro vás připraven komplexní balík Möbelix

V online obchodě Möbelix najdete nejen samostatné stoly, ale i vhodné židle, moderní programy pro jídelny nebo sestavy stolů a také pěkné nádobí a dekorace na stůl. Nejlepší na tom je, že díky komplexnímu balíku Möbelix vám bude online nákup zaručeně chutnat: 14 denní možnost vrácení, záruka nejlepší ceny, převzetí v obchodě nebo dodání za super výhodnou cenu – stačí se informovat online!


Nábytek do jídelny