Skládací křesla

(1 produktů)

Skládací křesla


Ať už na grilovačku, letní výlet nebo dovolenou v kempu – skládací křeslo se rychle zabalí a v případě potřeby i stejně rychle rozloží. Úsporné skládací židle jsou kromě toho velmi vhodné jako dodatečné místo k sezení, když se ohlásí návštěva. V Möbelixu najdete různé modely ve všech cenových skupinách – kempingová křesla a také cenově výhodná skládací křesla z oceli nebo dřeva.


Perfektní průvodce na dovolené


Není během dlouhé jízdy autem na dohled žádné odpočívadlo a děti mají hlad? Žádný problém – díky praktickým skládacím židlím z Möbelixu budete na výletech a cestách vždy nejlépe vybaveni. I vyznavači kempinku, plážoví rekreanti a rybáři patří k příznivcům kompaktních skládacích křesel. Snadno přenosné židle jsou stabilní, pohodlné a prostě praktické. Díky tomu jsou také ideálními průvodci na festivalech, při stanování nebo koupání u jezera.


Jaká je zatížitelnost skládacího křesla?


Nosnost skládací židle je velmi důležitá. Když se totiž velcí chlapi postaví na váhu, ukazuje ručička často víc než 90 kg, což by měla židle bez problémů zvládnout. Maximální zatížitelnost skládacích křesel je v závislosti na modelu 100 až 120 kg. I kompaktní kempingová křesla unesou tuto hmotnost bez jakýchkoliv problémů. Všechny modely ze sortimentu Möbelix si vás navíc získají nízkou hmotností a velmi jednoduchou péčí. Protože: je jedno, zda jde o outdoorové zážitky při táborovém ohni nebo na rybách – ve volné přírodě se židle rychle zašpiní.


Těžká volba


Na malých balkónech jsou skládací židle a stoly nejlepší volbou: po relaxaci při nedělní snídani na balkóně se dá nábytek rychle odklidit a hned máte místo na dvě pohodlná lehátka. Bohatý sortiment Möbelix zahrnuje skládací křesla v různých barvách, tvarech a cenových třídách. Ať už se rozhodnete pro modely z ušlechtilého dřeva, pohodlné skládací židle nebo praktická kempingové křesla – výběr je jen na vás!


Kempingová křesla: kompaktní a praktická


Kempingová křesla si vás získají nepřekonatelným poměrem mezi cenou a výkonem. Většinou jsou zhotoveny z oceli s práškovým povlakem a trvanlivého textilního potahu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům. Pro outdoorové sportovce, na rybách nebo při trekingu je navíc velmi důležitá pohodlná manipulace: kempingová křesla se musí dát složit na velmi malé rozměry, aby v zavazadle zabírala co nejméně místa. Proto vás modely Möbelix nadchnou nízkou hmotností a rozměry ve složeném stavu a také jednoduchou manipulací. Mimořádně oblíbená jsou skládací křesla s integrovaným držákem na nápoje. Díky tomu si můžete na dovolené v pohodě vychutnat svou kávu, džus nebo pivo i beze stolu. Ocelový podstavecs práškovým povlakem je odolný vůči povětrnostním vlivům, přičemž moderní potah zvýrazní barvu. Pohodlné opěrky rukou jsou pozvánkou k odpočinku a posezení.


Skládací křesla do interiéru a exteriéru


Toho, kdo skládací křesla používá k sezení pro hosty na terase, v zimní zahradě nebo uvnitř, potěší skládací křeslo ze dřeva nebo oceli s látkovým potahem. Nejmodernější skládací židle mají pochromovaný podstavec a potah s elegantní imitací kůže. Měkká výplň z bavlny zajistí vycpávku sedáku a tím i velmi vysoký komfort při sezení. Kromě toho je praktický nábytek k sezení dostupný i v rozličných tvarech, takže perfektně zapadne do vašeho osobního stylu zařizování. Vybrat si můžete mezi okrouhlými a hranatými skládacími křesly. Kvalitní skládací křesla jsou tak vhodná nejen na balkón a do exteriéru, ale dají se použít i v jídelně nebo na párty.


Nakupujte skládací křesla online


Na stránce moebelix.cz můžete rychle a jednoduše nakoupit všechny modely našich skládacích křesel online. Proklikejte se hned teď naším online obchodem a vyberte si svůj oblíbený model. Potom stačí už jen zadat počet kusů, odeslat objednávku a již brzy budete mít další možnosti k sezení v domě a na zahradě. Své židle si můžete převzít přímo ve své nejbližší pobočce Möbelix nebo si je nechte doručit domů. Montáž skládacích křesel je velmi jednoduchá.


Zahradní stoly a křesla - všechny kategorie

Zahradní nábytek, zahrada a volný čas - všechny kategorie