C1C4_header

Sektorový nábytek


Sektorový nábytek

(24 produktů)

Komody a police: univerzální prostředky pro rozmanitou úpravu obytného prostoru

Jsou základem každého zařízení a poskytují nejen úložné místo a odkládací plochu, ale zároveň rozčleňují prostor a v závislosti na použití zajišťují harmonickou atmosféru bydlení. Díky komodám a policím docílíte nejen pořádku, ale navíc můžete přiměřeným způsobem prezentovat své oblíbené kousky. Ať už v obýváku, ložnici nebo předsíni – při správném řešení pro každou místnost nastolíte pořádek mezi vlastními čtyřmi stěnami a zároveň vytvoříte útulné prostředí k bydlení.

Police jako prostorový zázrak: tipy na zařízení pro úložný nábytek

V předsíních, které jsou často malé, působí úzká komoda lehčím dojmem a navíc poskytuje místo k odkládání klíčů, slunečních brýlí nebo kapesníků.

 

V obýváku nebo jídelně nahradí praktický sideboard někdejší masivní příborník a navíc poskytne skvělý úložný prostor na ubrusy, svíčky nebo ubrousky, jednoduše cokoliv, co by mělo být po ruce při příjemném rodinném obědě.

 

 

Dělící stěnou se dají oddělit nejen velké prostory. Světlá, vzdušná struktura zvýrazní i malé prostory a navíc umožní lepší přiblížení dekoračních objektů, váz nebo knih. Kromě toho se dá takto šikovně oddělit obytný a jídelní prostor, ale i malý pracovní prostor či útulný koutek pro čtení bez ztráty otevřenosti.

 

 

V hlubokých policích vytvoříte pomocí košíků, do kterých se dají uložit například nabíječky či šicí potřeby, půvabný kontrast.

 

 

Pomocí jednotlivého kusu s barevným povrchem nebo nápadné vitríny stylově zvýrazníte svůj obývák a zároveň vytvoříte atraktivní prostředek k upoutání pozornosti.

 

Téměř neomezený výběr polic a komod za nejnižší cenu

Od nadčasového klasického designu až po moderní trend bydlení, jako je například velmi žádaný severský styl, náš široký online sortiment zahrnuje obrovskou nabídku výhodných a kvalitních komod a polic.


Highboardy, sideboardy, komody a dělící stěny umožňují díky vkládacím poličkám, dvířkům nebo zásuvkám rozmanité kombinace. Na nástěnné police nebo do vitrín se dají velmi dobře umístit vybrané bytové doplňky, ale i CD a DVD.


Vsaďte podle svých osobních potřeb a vlastního vkusu spíše na jednoduchou eleganci nebo vytvořte pomocí trendových barev a povrchů své vlastní bytové highlighty.

Mobelix.cz: skvělý servis a gigantický výběr

Našli jste svůj oblíbený kousek v našem online obchodě? Tak si ho hned převezměte v nejbližší pobočce nebo si půjčte naši praktickou dodávku. Komodu nebo polici si samozřejmě můžete nechat i jednoduše doručit za nízkou cenu. Náš tým online obchodu je vám kdykoliv k dispozici!


Obývací pokoje