Příslušenství a vybavení kuchyně


24 produktů

Perfektní kuchyňská výbava

V moderních kuchyních se setkává design s funkčností. Praktická kuchyňská výbava je přitom stejně důležitá jako perfektní vzhled. Vaše vysněná kuchyně by ostatně měla odpovídat vašemu osobnímu stylu. Zejména kuchyňské dřezy a kuchyňské armatury patří v současnosti k prvkům, které výrazně ovlivňují styl kuchyně. Jsou neodmyslitelnou součástí každé kuchyně, protože pro velkou část všech prací je potřeba tekoucí voda. Díky velkému výběru barev, tvarů a materiálů je však tato kuchyňská výbava ztělesněním víc než jen samotné účelnosti. Armatury a dřezy jsou stylovými prvky.


Dřezové armatury jsou dostupné od zahnutých až po jednoduché v různých designech a z kvalitních materiálů, například z ušlechtilé oceli. Díky otočným odtokům nebo výsuvným hadicovým sprchám se stávají praktickými pomůckami. Okrouhlé nebo hranaté, z ušlechtilé oceli nebo s imitací kamene, s dvěma dřezy nebo odkapávací plochou – i výběr kuchyňských dřezů je bohatý. Klasické tvary, jako například okrouhlé dřezy, se dají různě kombinovat a jsou nadčasové. Hranaté dřezy z ušlechtilé oceli působí moderním dojmem a jsou vhodné zejména do stylových kuchyní. Dřezy s imitací kamene působí ušlechtile a ostře kontrastují se světlými pracovními deskami. Ideální je koupit si kuchyňskou výbavu, jako jsou kuchyňské dřezy a kuchyňské armatury, společně a pověřit jejich montáží odborníka.

Co patří ke kuchyňské výbavě?

Od nezbytné kuchyňské výbavy, jako jsou kuchyňské armatury, až po skvělé doplňky, například zásuvky s možností zapuštění – díky správnému příslušenství bude pro vás kuchyně opravdovým potěšením. Výběr kuchyňské výbavy a vaše konečné rozhodnutí závisí na vašich požadavcích a potřebách.


Především při vaření je důležité dobré osvětlení. Zajistí jej praktická podvěsná svítidla, která se dají připevnit pod horní skříňky a ideálně osvětlují sporák nebo pracovní plochy. Díky praktickým rohovým karuselům vznikne dodatečný úložný prostor, který není na první pohled vůbec vidět. Pomocí inteligentních zavíracích mechanismů, například Tip-on a Soft-close, můžete svoje kuchyňské skříňky tiše otvírat a zavírat a přitom je šetřit. Zásuvky s možností zapuštění jednoduše zmizí, když už je nepotřebujete. Při vaření, pečení nebo jídle vzniká v kuchyni nějaký ten odpad, který se musí zlikvidovat. Aby odpad nezapáchal a aby ho nebylo vidět, existují speciální systémy na separování odpadu do kuchyně. Většinou jsou umístěny uvnitř kuchyňské skříňky, dají se vytáhnout jednou rukou a znovu beze stopy zmizí za zavřenými dvířky kuchyňské skříňky. Pokud nemáte ve spodních skříňkách místo, sáhněte po koši na odpadky z elegantní ušlechtilé oceli.


Kuchyňská výbava v Möbelixu

Na stránce mobelix.cz najdete kuchyňskou výbavu, kuchyňské potřeby, kuchyňské dřezy a armatury z kvalitních materiálů a s moderním, funkčním designem za nejnižší cenu. Svou kuchyňskou výbavu tu můžete pohodlně nakoupit online. Přijďte i do jedné z našich mnoha poboček Möbelix a nechte si poradit na téma kuchyně a kuchyňské výbavy od našich odborníků na kuchyně.


Kuchyně - všechny kategorie