C6_header

Pracovna & kancelář


5 produktů

Funkční zařízení do kanceláře se spoustou komfortu

Chcete si zařídit kancelář nebo pracovnu či vylepšit svůj pracovní výkon? V takovém případě se rozhodněte pro zařízení do kanceláře, které navodí pozitivní pracovní atmosféru. Náš kancelářský nábytek se vyznačuje komfortem, funkčností a atraktivním designem. Další výhoda: v Möbelixu ho koupíte za výhodnou cenu.

Přehled zařízení do kanceláře z našeho online obchodu:
psací stoly různých velkostí: Jsou vybaveny přihrádkami a zásuvkami, takže velmi snadno udržíte pořádek v kanceláři. Navíc najdete důležité pomůcky a podklady rychleji, pokud budou řádně uloženy. Náš sortiment zařízení do kanceláří kromě toho zahrnuje i speciální stoly pro počítač a řešení pracoviště ve tvaru písmene L.
kancelářské židle: U většiny modelů jde o otočné židle na kolečkách, abyste se ve své pracovně mohli pohybovat pohodlně a rychle. Kromě toho je důležité, aby se dala nastavit jejich výška. Díky tomu snadno nastavíte správnou, ergonomickou výšku sezení podle své vlastní výšky. Na některých kancelářských židlích se dají individuálně upravit i loketní opěrky.
kontejnery na kolečkách: Tyto malé skříňky perfektně doplní vaše kancelářské zařízení a díky kolečkům je můžete postavit tam, kde je právě potřebujte. Kontejnery na kolečkách slouží jednak jako úložný prostor a na straně druhé jako praktická odkládací plocha. Kromě toho se dají zasunout i pod váš psací stůl, čímž ušetříte místo.
skříňky na spisy: Když zařizujete kancelář, myslete i na funkční skříňku, ve které budete moci roztřídit a uložit fascikly, spotřební materiál, jako je kancelářský papír a jiné kancelářské příslušenství.

 

Nabízíme vám zařízení do kanceláří s různým designem. Svou kancelář nebo pracovnu si tak zařídíte podle svého vkusu a položíte tím základy pozitivní pracovní atmosféry. Navíc jsou jednotlivé části nábytku navzájem perfektně sladěny a vytvářejí harmonický dojem.

 

Správné osvětlení na pracovišti

Kromě pohodlné kancelářské židle a funkčního psacího stolu je dalším důležitým bodem při zařizování kanceláře osvětlení. Pokud má vaše pracovna anebo kancelář velké okno, umístěte své pracoviště co nejvíce do jeho blízkosti. Ideálním doplňkem denního světla je stolní svítidlo nebo stojanové svítidlo, protože je můžete umístit tak, aby světlo perfektně dopadalo na váš stůl. Pro optimální zařízení kanceláře budete navíc potřebovat takzvané základní osvětlení v podobě závěsného svítidla nebo stropního svítidla. Doporučujeme vám model s různými bodovými světly, protože díky tomu budete moci osvítit různé části vaší kanceláře.