C2C2_header

Postele


36 produktů

Zbytečně se neříká, že jak si ustelete, tak si lehnete

To říká lidová moudrost a my se k ní můžeme jen připojit. Podle průzkumů stráví člověk průměrně 24 let svého života spánkem, přičemž optimální délka spánku je šest až osm hodin. Blahodárný noční klid je klíčem k duševní a tělesné pohodě a ložnice je důležitým útočištěm, které má zajistit chvíle oddechu a klidu. Není proto načase investovat do nové, výhodné a pohodlné postele?

Vhodná postel do každé místnosti

Postel je ve většině ložnic dominantním kusem nábytku. O to důležitější je, aby nenarušovala prostor, ale harmonicky se do něj začlenila. Dosáhneme toho nejen zastřenými, uklidňujícími barvami, ale i jasným, střízlivým designem.
Díky nohám bude postel působit útlejším a lehčím dojmem, což je nejlepším řešením pro malé ložnice! Vyberte si postel a nábytek do ložnice ze stejné řady, aby vše působilo jednolitým dojmem. Naše hodnotné ložnicového programy za nízkou cenu si vás určitě získají.
Je-li místo omezené, nabízí se jako řešení rozkládací pohovka, která se dá přes den rázem změnit na pohodlný gauč. Můžete se také rozhodnout pro model, který má zabudovaný úložný prostor. Díky tomuto dodatečnému prostoru pro ukládání se dá ušetřit mnoho místa.

Nabídka postelí v Möbelixu: nic pro ospalce!

V Möbelixu je úžasná nejen cena, ale díky obrovskému výběru se splní i všechna vaše přání. V našem sortimentu najdete nejen klasiku z masivního dřeva nebo puristické futonové postele, ale i trendové modely z látky či kůže. Vše v osvědčené kvalitě! I oblíbené pružinové postele, které jsou zárukou maximálního komfortu, dostanete u nás za opravdu nízkou cenu.
Kromě jednolůžkových postelí s rozměry 80 x 200 cm, 90 x 200 cm a 120 x 200 cm najdete u nás i velký výběr výhodných dvojlůžkových postelí s rozměry 140 x 200 cm, 160 x 200 cm a 180 x 200 cm.
Rádi čtete a už jako dítě jste nejraději zalezli pod přikrývku s baterkou? V takovém případě si projděte naši nabídku manželských postelí s integrovaným osvětlením a nočními stolky.
V našem online obchodě najdete samozřejmě i vhodné kvalitní matrace a laťové rošty, aby už nic nestálo v cestě klidnému spánku. Náš online poradce pro matrace vám pomůže při výběru správné podložky. Aby se vám dobře snilo, nabízíme vám velký výběr vysoce kvalitního a vkusného ložního prádla.

Postele na stránce mobelix.cz: díky nám bude všechno tak, jak má být!

Našli jste svou vysněnou postel? Tak teď už jen rychle do nejbližší pobočky, kde si svůj kus nábytku převezmete a můžete si jej zavézt domů půjčenou dodávkou. Za nízkou cenu vám novou postel rádi dodáme přímo až do ložnice. Nepředstírejte únavu a hned teď se podívejte na stránku mobelix.cz!


Ložnice