C1C1C2_header
header_20T06_-45sedac_CZ

Pohovky

(33 produktů)

Pohovky: pohodlí bez hraníc

Jaký by to byl obývák bez útulného gauče, pohovky nebo válendy? Přesně tak: neútulný! Ale i v pokoji pro hosty, dětském pokoji nebo předsíni poskytne pohovka navíc nejen místo k sezení a odpočinku, ale i možnost pro ubytování hostů nebo v případě potřeby pro přestěhování chrápajícího partnera!

Pohovka na spaní: pohovka, která v noci zaboduje díky rozložení

Naše pohovky na spaní a rozkládací pohovky jsou opravdovými multifunkčními talenty. Rázem se změní ze stylové pohovky na pohodlnou postel, která je navíc kromě možnosti rozložení na prostorné lůžko často vybavena i velkým odkládacím prostorem pro přikrývky, polštáře nebo ložní prádlo.


V našem online obchodě najdete množství modelů v nejrůznějších velikostech a stylech včetně klasického vzhledu kůže, trendových barevných variant nebo elegantních modelů, které bodují jednoduchou elegancí a nohama z ušlechtilé oceli. Útulný komfort bydlení zajistí naše modely s dřevěnýma nohama a pohodlnými opěrkami zad, které lákají nejen k odpočinku, ale jsou i poutavým doplňkem do obýváku nebo pokoje pro hosty.


Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech jsou naše cenově výhodné pohovky na spaní s moderním designem ideálním kusem nábytku. Přes den poskytují optimální komfort při sezení díky hebkým denním přikrývkám nebo poduškám, večer vytáhnete z prádelníku postelovou přikrývku, polštáře a ložní prádlo a pohovku rázem proměníte na praktickou dvojlůžkovou postel.


Díky mnoha různým stylovým a barevným variantám se určitě najde vhodný kus nábytku do každého pokoje. Naše elegantní a výhodné pohovky na spaní jsou spojením designu a funkčnosti.>

Velké pohovky a mega pohovky: útulnost v nadměrné velikosti

Osobitý luxus poskytují naše velké pohovky a mega pohovky. Na těchto pohovkách speciální velikosti, které jsou navíc vybaveny četnými pohodlnými poduškami, se dá skvěle usadit a relaxovat. Vejde se na ně bez problémů celá rodina i se psem a kočkou! Dalším bonusem je integrované rozkládání mnohých modelů. Na lůžku s rozměry až 240 x 190 cm se budou vaši hosté cítit jako v luxusním hotelu.


Naše velké pohovky za nízkou cenu jsou dostupné v mnoha variantách v kombinaci vzhledu kůže a tkanin. Kromě toho nabízíme i pohodlné a elegantní válendy, ze kterých se dají sestavit skvělé a útulné sedací soupravy. Válenda však perfektně zapadne i jako samostatný stylový kus nábytku. Na stránce mobelix.cz si můžete vybrat z mnoha barev a látkových variant, jako je tkanina nebo mikrovlákno, které se snadno čistí.

Mobelix.cz: obrovský výběr za nejnižší cenu

Vyhledejte si svůj požadovaný model zcela jednoduše v našem online obchodě. Kromě velkého výběru barev si v našich pobočkách můžete svou vlastní oblíbenou kombinaci vybrat i z bohatého katalogu látek. Vytvořte si sami pohovku svých snů. Za nepřekonatelně výhodnou cenu vám pěkný kus nábytku dodáme až domů. Naši zákazničtí poradci se těší na vaši návštěvu!


Čalouněný nábytek


Obývací pokoje