C1_header
Obývací pokoje - všechny kategorie


Obývací pokoje

(1380 produktů)

Nábytek do obýváku pro malé i velké prostory

Obývák může být tím nejkrásnějším místem na zemi: spolu sedíte, sledujete televizi, žijete, čtete, hrajete si a lenošíte! Obývák je moderní formou „klasického pokoje“ z minulosti a tak jako kdysi plní dvojí funkci: je místem setkávání se rodiny, má však vytvořit příjemnou atmosféru i pro hosty a návštěvy. Jak se dá dosáhnout, aby byl obývák útulný pro obyvatele a zároveň reprezentativní pro hosty? Díky správnému nábytku do obýváku je to celkem jednoduché! Důležitou roli přitom sehrává rozmístění sedací soupravy, servírovacího stolku a příslušenství.

Malý, ale šikovný! Jak perfektně využít malé prostory

Tento trik při zařizování malých prostorů zná každý: jedna věc, dvě funkce! Například postel: díky přikrývce a dvěma polštářům je z ní rázem pohovka! Velmi dobře to funguje u pohovek s možností rozkládání. I opticky se mnohem více podobají pohovce než posteli. Dalším trikem je servírovací nebo konferenční stolek, který zároveň slouží jako odkládací prostor. Möbelix nabízí bohatý sortiment tohoto nábytku! Nábytek do obýváku jako je tento si vás získá svou důvtipnou koncepcí: nahoře stůl na sklenice a občerstvení, pod tím přihrádka a odkládací prostor pro noviny, knihy, dálkové ovládání a podobně. Pro velmi malé obýváky nebo studentské pokoje máme něco výjimečného: konferenční stolek se stolečkem k sezení, který nahradí sedací soupravu a stůl do obýváku!

Světlé barvy a jasný design: malé tipy s velkým efektem!

Při zařizovaní malých prostorů je velmi důležitý světlý nábytek s jasným designem! Světlé barvy (světle šedá, šedá, béžová, bílá) prostor opticky roztahují, díky čemuž působí útulnějším a větším dojmem. Kam se nevejde sedačka, zvolte rohovou pohovku, která díky umístění v rohu šetří místo. Velká pohovka je středobodem odpočinku v místnosti a je doplněna flexibilním nábytkem, jako je konferenční stolek, vak na sezení a úzké komody. Je-li pohovka navíc rozkládací a dá se využít jako postel pro hosty, je pro vaše účely perfektní! I obývací stěnu a nábytek pro TV je třeba vybírat moudře. V obchodě najdete rafinovaně koncipované obývací stěny, díky kterým se dají právě malé prostory geniálně přizpůsobit. Mnohé z našich obývacích stěn harmonicky spojují televizní stolek, komodu, poličku, vitrínu a sideboard do jednoho celku. Integrované osvětlení nábytku vám večer zajistí náladové světlo.

Dá se nábytek do obýváku objednat online?

Věříme, že jste získali podněty, jak zařídit svůj obývák a že v našem sortimentu najdete svůj oblíbený nábytek! Möbelix je ideální místo, kde se dá dobře a výhodně nakoupit. Möbelix klade důraz na kvalitu za nepřekonatelné ceny! Pomůže vám i zákaznický servis. Na požádání vám nábytek do obýváku dodáme pohodlně až domů, v případě potřeby ho smontujeme přímo na místě. Svůj nábytek si však můžete klidně převzít i sami – v pobočce, kterou máte nablízku! Váš Möbelix online tým vám přeje hodně radosti při hledání, zařizování a bydlení!