Malý nábytek

accessibility.listing.screenReader.filterbar

1 590 produktů

1 590 produktů
Zobrazeno 60 z 1590 výrobků

Malý nábytek

V domácnostech se nacházejí dva typy nábytku. Prvním z nich je velký a masivní nábytek ve formě šatníkových nebo klasických skříní. Jeho úkolem je poskytnout spoustu úložného prostoru a nastolit styl. Druhým typem je malý nábytek, který doplňuje ten velký. Rovněž poskytuje úložiště, ale zpravidla o něco menší. Kromě toho těší také zajímavým vzhledem a mnohdy dokáže nahradit dekorace. Jak malý nábytek by neměl chybět ve vašem příbytku? Möbelix.sk má pro vás všechny odpovědi.

Stylový malý nábytek s funkcí

Malý nábytek naleznete ve více provedeních. Zpravidla se setkáte s kousky, jako:
  • Komody – oblíbený typ nábytku, který poskytuje spoustu úložného prostoru. Zpravidla disponuje policemi, ale někdy poskytuje i hlubší zásuvky.
  • Nástěnné regály – jejich výhodou je to, že nezabírají mnoho místa, protože je jen zavěsíte na zeď. Slouží zejména k vystavení dekorací, které uvidí každý, kdo k vám přijde.
  • Regály – minimalistický a vzdušný typ nábytku, který slouží také jako rozdělovač místností. Do regálů byste měli ukládat zejména dekorace, jelikož vám do nich každý vidí.
  • Vitríny – zlatá střední cesta pro každého, kdo chce v nábytku něco vystavit, ale přitom touží i po soukromí. Vitríny mají zpravidla prosklenou jen jednu část. Ostatní části můžete využívat jako běžné skříňky nebo komody.
  • Odkládací stolky – perfektní do obývacího pokoje jako konferenční stolek nebo do pracovny jako doplňkové místo pro odložení dokladů, dokumentů a dalších věcí. Mnohé disponují i úložným prostorem.
  • Kosmetické stolky – krásný doplněk ložnice či dětského pokoje. Slouží k líčení, odlíčení nebo úpravě vlasů. Když k nim postavíte hezkou taburetku, vytvoříte si nadčasový romantický koutek.
Tip od prodejce
Malý, ale nenahraditelný
Malý nábytek nezabírá moc místa a proto je vhodný do každé místnosti. V nabídce Möbelix.sk najdete kromě minimalističtějších také masivní kousky, které ve velkých místnostech nezaniknou a přitáhnou pozornost.
Mobelix-poradca-cz.png

Zvolte designový malý nábytek a užívejte si velký výběr na Möbelix.cz

Chcete, aby malý nábytek skvěle zapadl do interiéru a vytvořil pěkný celek? Inspirujte se velkým výběrem na Möbelix.cz a najděte přesně to, co potřebujete. Když se vám to podaří najít, jednoduše produkt objednejte nebo si jej přijďte podívat do jedné z prodejen.