C13_header

Nábytek do šatny a předsíně


6 produktů

Předsíně a věšáky s různým designem

Když vstoupíte do své domácnosti, chcete se cítit dobře. Dosáhnete to koupí věšáku, který bude odpovídat vašemu vkusu. Nábytek v předsíni totiž přispívá k vytvoření lákavého prostředí stejně jako zkrášlené stěny a podlahová krytina. Rozhodněte se pro věšák s lineárním stylem, pokud je vaše zařízení moderní. Vhodně ho doplní komody a police matné nebo zářivé bílé barvy. Kombinace s dřevem zajistí více útulnosti. Vyberte si mezi příjemnou imitací dubu a ušlechtilým vzhledem wenge. Útulnost dodá i venkovský styl. Nábytek, který nadčasově zastupuje tento styl zařízení, je také součástí našeho sortimentu věšáků.

Zajistěte si úložný prostor

Čím prostornější je vaše předsíň a chodba, tím více úložného prostoru můžete dosáhnout vzájemnou kombinací různého nábytku. V našem online obchodě jsou na výběr:

 

skřínky s věšáky, 
věšákové panely,
lišty s háčky,
skřínky na obuv.

 

Většina věšáků je zhotovena důmyslně a jsou uzpůsobeny pro malou hloubku (cca 26 až max. 37 cm).  Z tohoto důvodu můžete mnoho skříněk a komod využít i tehdy, pokud není k dispozici moc prostoru. Užitečným řešením na zvětšení úložného prostoru při nedostatku místa jsou nástěnné panely a police. Vytvoříte tak další odkládací plochy, které umožní dostatek svobody pohybu ve vaší předsíni. Praktická je kromě toho i kombinace věšáku a zrcadla. Velmi výhodná je zejména tehdy, máte-li k dispozici jen jednu stěnu na odkládání.
Pokud chcete optimálně využít dostupné místo, doporučujeme vám šatník s velkou výškou, například 230 cm. Na horní poličky uložte věci, které potřebujete jen zřídka nebo na určitou sezónu. Při objednávání se řiďte výškou místnosti.

 

Funkční výbava interiéru a robustní materiál

Šatníky z našeho online obchodu jsou vybaveny zásuvkami, příčkami, tyčemi a háčky. Díky tomu budete moci řádně uložit bundy, boty, šály a jiné doplňky. Výbava se liší podle velikosti a konkrétního modelu.
U nábytku se vzhledem dřeva jde většinou o imitace, které přirozeným způsobem napodobují texturu a barvu. Je zhotoven z materiálu s použitím dřeva a s důkladným zpracováním kování a závěsů. Materiál je navíc velmi nenáročný na údržbu, takže ho stačí utřít vlhkou utěrkou. Mnoho šatníků je vybaveno funkcí jemného zavírání, takže se dveře a zásuvky dají pohodlně zavřít.