C5C1_header

Nábytek do koupelny


13 produktů

Elegantní koupelnový nábytek pro vaši oázu pohody!

Mnoho koupelen má jedno společné: většinou nepatří k největším místnostem ve vaší domácnosti. Často je to právě naopak a v koupelně najdeme kromě umyvadla, sprchy a/nebo vany ještě i WC nebo pračku. Koupelnový nábytek z online obchodu Möbelix však dokáže proměnit i tu nejmenší koupelnu na oázu pohody. Koupelna se bude navíc víc podobat obytné místnosti, ve které si můžete odpočinout od každodenních starostí a tělesně i duševně pookřát.

Krok za krokem k nové koupelně
Dobrá ranní nálada zažene starosti a trápení!

Nepatříte k těm, kdo si mohou užívat luxus prosvětlené koupelny? V takovém případě je velmi důležitá jedna věc: vyberte si světlý koupelnový nábytek v příjemných barvách, nejlépe bílou v kombinaci se světlými odstíny dřeva, jako je dub sonoma. Docílíte tím harmonické atmosféry pohody, při které se zlepší nálada i ranním morousům! Koupelnový nábytek v tmavších barevných variantách je vhodnější do prostornější koupelny. Vytvoří příjemné prostředí a dodá koupelně eleganci – nádech luxusu ve vlastní koupelně! Náš tip: zkombinujte jednoduchý koupelnový nábytek s veselými doplňky, jako je koupelnový koberec se svěží zelenou barvou, froté ručníky trendové tyrkysové barvy nebo pestrobarevný sprchový závěs pro dobrý start do nového dne!

Nejkrásnější koupelnový nábytek pro váš program pohody!

V online obchodě Möbelix najdete různý koupelnový nábytek a koupelnové skříňky do své nové oázy pohody. Minimální výbava funkčně zařízené koupelny s dostatečným úložným prostorem sestává z umyvadlové skříňky, elegantní zrcadlové skříňky a horní skříňky. Ručníky, kosmetika a produkty pro péči o vlasy v nich budou vždy uloženy na dosah ruky. I prostorově úsporné závěsné skříňky vedle umývadla vám dobře poslouží k odkládání věcí. Horní skříňky jsou velmi úzké a vejdou se i do té nejmenší koupelny. Zrcadlová skříňka je spojením mnoha funkcí: osvětlení, zrcadla a praktického úložného prostoru na různé věci, které potřebujete, abyste vypadali perfektně.

Nakopnutí ráno a odpočinek veče

Chybí vám pro pocit pohody osvěžující ranní sprcha nebo večerní relaxační koupel ve vaně? Möbelix má ve svém sortimentu kromě koupelnového nábytku i kvalitativně hodnotné sprchové kouty a vany na koupání za nízkou cenu. O dokonalý komfort se postará rohová vana, ve které se z pěnové koupele stane malá wellness dovolená! Kdo klade zvláštní důraz na vlastní pohodu, najde v online obchodě Möbelix i výběr infračervených kabin a parních sprchových koutů.

Garance nejlepší ceny od Möbelixu: ostatní nemají šanci!

Objednejte si koupelnový nábytek do své nové koupelny jen díky několika online kliknutím, a to za nejvýhodnější cenu v České republice! Pokud však některý produkt uvidíte do deseti dnů někde jinde za výhodnější cenu, vrátíme vám (po předložení dokladu) rozdíl! Užijte si hned teď online náš velký výběr koupelnového nábytku a doplňků – kvalita za nepřekonatelnou cenu!


Koupelny