Kuchyňské spotřebiče


0 produktů

Nebylo nalezeno bohužel žádné zboží, které odpovídá zadaným podmínkám.


Kuchyňské elektrospotřebiče v Möbelixu

Jaké by to byly kuchyně bez výhod energeticky účinných kuchyňských elektrospotřebičů? Moderní elektrospotřebiče, jako jsou digestoře, chladničky nebo myčky nádobí, nám ulehčují nejen každodenní život, ale navíc šetří i drahocenný čas a dokonce peníze! Moderní kuchyňské elektrospotřebiče jsou totiž spojením perfektního designu a maximální funkčnosti a jsou vybaveny mnoha inovativními funkcemi. Uvádíme přehled výhod kuchyňských elektrospotřebičů Möbelix:


moderní a energeticky účinné elektrospotřebiče,
velký výběr ve všech cenových skupinách,
poradenství ze strany našich expertů na kuchyně Möbelix,
na požádání včetně dodacích a montážních služeb,
pohodlný online nákup kuchyňských elektrospotřebičů v online obchodě Möbelix.
Trouby na pečení a sporáky, parní hrnce a mikrovlnné trouby v Möbelixu

Bez trub na pečení, sporáků, parních hrnců nebo mikrovlnných trub se na stůl nedostane žádné teplé jídlo! Rozmanité kuchyňské elektrospotřebiče si vás získají svými různými funkcemi a výhodami, které vám ulehčí život.

Inovativní indukční varná deska, klasická ceranová deska nebo osvědčená plynová varná deska? Správný výběr závisí do značné míry na vašich individuálních potřebách. Moderní trouby na pečení jsou v dnešní době vybaveny řadou speciálních funkcí a jsou dostupné dokonce i jako kombinovaný parní hrnec. Když je málo času, jsou perfektními pomocníky v kuchyni mikrovlnné trouby. Různé výkonnostní stupně a programy, jako je rozmrazování, ohřívání a grilovaní, nejsou pro moderní mikrovlnné trouby žádný problém! Ten, kdo chce vařit zdravě, se rozhodne pro parní hrnec.

Digestoře: inovativní a stylové

Díky moderním digestořím už nemají nepříjemné kuchyňské zápachy žádnou šanci! Digestoře jsou však mnohem více než jen užitečné kuchyňské elektrospotřebiče. Díky modernímu vzhledu se staly skvělými designovými objekty, které vaší kuchyni dodají osobitý výraz. Naši experti na kuchyně vám rádi poradí při výběru volně zavěšených nebo integrovaných modelů, případně modelů s nástěnnou montáží a vysvětlí vám, zda je pro vaši kuchyni vhodné odsávání par s cirkulací, odsávání odpadového vzduchu nebo hybridní odsávání par.

Energeticky účinné chladničky a mrazničky

Moderní chladničky a mrazničky prodlouží trvanlivost vašich potravin a díky mimořádně dobrým hodnotám energetické účinnosti šetří nejen životní prostředí, ale i vaši peněženku. Zespodu zabudovaný spotřebič, který šetří místo, volně stojící nebo vestavěný spotřebič – v Möbelixu najdete množství kuchyňských elektrospotřebičů od výrobců známých značek, např. AEG, Siemens nebo Elektra Bregenz, s nejlepší třídou energetické účinnosti A+++.

Myčky nádobí pro více komfortu

Myčka nádobí ušetří hodně práce a v porovnání s časově náročným ručním umýváním navíc i vodu. Proto patří myčka nádobí k nejoblíbenějším kuchyňským elektrospotřebičům. V Möbelixu najdete velký výběr komfortních spotřebičů ve všech třídách energetické účinnosti, velikostech a pracovních výškách.


Velký výběr elektrospotřebičů v Möbelixu

Navštivte nás v jedné z našich početných poboček Möbelix nebo v online obchodě a najděte výhodné kuchyňské elektrospotřebiče ve všech třídách energetické účinnosti. Nechte si profesionálně poradit od našeho týmu kompetentních expertů na kuchyně. Rádi vám pomohou se všemi přáními týkajícími se kuchyňských elektrospotřebičů!


Kuchyně - všechny kategorie