0 produktů

Nebylo nalezeno bohužel žádné zboží, které odpovídá zadaným podmínkám.


Kuchyňské bloky se spotřebiči v Möbelixu

Protože je výběr kuchyňských bloků s elektrospotřebiči tak velký, měli byste si promyslet detaily plánování a kritéria, která má vaše kuchyně splňovat. Proto si už dopředu položte otázku: kolik místa máte k dispozici na kuchyňský blok? Které kuchyňské spotřebiče v něm mají být zabudovány? Jak má vypadat design? Jak vysoký je váš rozpočet?

Pokud bydlíte v přehledném jednopokojovém bytě a máte jen omezené místo na malý kuchyňský blok, zřejmě do něj nebudete moci umístit všechny elektrické spotřebiče. Dřez, chladnička, jakož i varná deska a sporák by však měly být minimální výbavou v každé kuchyni. Jestliže však obýváte dům nebo vlastní byt a jako kuchyni můžete využít velký prostor, dají se bez problémů naplánovat všechny elektrospotřebiče. Sami můžete rozhodnout o tom, které kuchyňské spotřebiče chcete využít ve své kuchyni. Při plánování kuchyňských bloků se spotřebiči jsou důležitými kritérii také design a rozpočet.


Kuchyňské bloky se spotřebiči– otázka designu

Kuchyně jsou v současnosti většinou otevřené do obýváku nebo jsou vybaveny jídelní částí. Proto jsou i požadavky na design kuchyní relativně vysoké. Kuchyňský nábytek by měl zapadnout do vašeho stylu zařízení a i barevně by měl být sladěn s vaší domácností. Díky množství dekorací a barev je dnes relativně jednoduché najít perfektní kuchyňské bloky se spotřebiči vašeho stylu.

Kuchyňské bloky se spotřebiči– nabídka spotřebičů

Kuchyňské elektrospotřebiče jsou v Möbelixu dostupné v nejrůznějších provedeních. To, které kuchyňské spotřebiče jsou součástí dodávky kuchyňských bloků Möbelix se spotřebiči, se řídí velikostí modelu.
V závislosti na velikosti mohou být v kuchyňském bloku v zásadě umístěny následující kuchyňské elektrospotřebiče:


varná deska,
trouba na pečení,
digestoř,
chladnička nebo kombinace chladničky a mrazničky,
myčka nádobí,
mikrovlnná trouba,
pračka.

Výhodné kuchyňské bloky s elektrospotřebiči jsou v Möbelixu dostupné už od šířky 150 cm. V ceně je přitom vždy zahrnut dřez bez armatury, varná deska a menší chladnička nebo mikrovlnná trouba. Velké kuchyňské bloky Möbelix se spotřebiči obsahují čtyřdílnou až pětidílnou soupravu spotřebičů s troubou na pečení nebo ceranovou varnou deskou a vestavěným sporákem, digestoří, chladničkou, jakož i s myčkou nádobí a dřezem bez armatury.  Máte-li doma k dispozici dostatek místa, nestojí nic v cestě realizaci kompletního programu spotřebičů.


Nákup kuchyňských bloků se spotřebiči v Möbelixu

Zajímáte se o naše kuchyňské bloky se spotřebiči a máte další otázky? Pak přijďte do jedné z našich mnoha poboček Möbelix po celé České republice a nechte si poradit od našich expertů na kuchyně. Kromě toho profitujte z našich nízkých cen a nechte si svou kuchyni pohodlně dodat domů, kde vám ji náš montážní tým hned i složí.


Kuchyňské linky a bloky


Kuchyně - všechny kategorie