Plánovatelné kuchyně

 

na míru

 

Vy nám sdělíte svou představu a my se postaráme o to, aby se stala skutečností. Plánovatelné kuchyně na míru mají jen minimum limitů a omezení. Při plánování bereme v úvahu prostorové dispozice, stavební připravenost a možnosti vody, plynu a elektřiny. Ale to hlavní je Vaše přání.Vždy najdeme cestu, jak Vaše přání splnit. Zde se můžete podívat, jak vypadají plánovatelné kuchyně na míru od Möbelix a jaké jsou naše možnosti.


header_-50%_kuch_termin_CTA_CZ k ponuke

Online plánování kuchyně od Vás z domu!

Dopřejte si maximální pohodlí a nechte si novou kuchyň naplánovat online!

Objednejte si službu online plánování a možnost nákupu kuchyně přímo z Vašeho domu. Naši pracovníci se s Vámi spojí a naplánují Vám Vaši kuchyň podle Vašich představ. Vybrat si můžete datum a čas, který vám nejvíce vyhovuje. Cena služby je 499,- Kč, doba plánování je max. 2 hodiny. Při zakoupení kuchyně bude služba zdarma (odečtena z ceny kuchyně).

Objednat Online plánování kuchyně od Vás z domu ►

catc4c1-20T16-CZ-new k ponuke

3D kuchyňský plánovač

3D kuchyňský plánovač Vám umožní naplánovat si kuchyň od základu. Vytvoříte si prostor, umístíte okna, dveře a zařizovací předměty. Poté si vyberete styl kuchyně a můžete začít skládat skříňky podle Vaší potřeby. Nakonec, když jste s návrhem spokojeni, Váš plán odešlete. Plán poté převezmou naši odborní pracovníci a doladí s Vámi detaily a případné nejasnosti. Všechno je samozřejmě zcela zdarma.

Navštívit 3D kuchyňský plánovač ►


Kuchyňský konfigurátor

Kuchyňský konfigurátor je prostředí, kde si můžete nakombinovat barvy a dekory a některém z již předdefinovaných kuchyňských bloků. Měnit můžete provedení skříněk, korpusu a pracovní desky. Nevyhovuje Vám žádný z bloků? Nic se neděje, tyto sestavy jsou jen pro představu jak budou barevné kombinace vypadat. Po odeslání plánování se s Vámi spojí oddělení plánovaní kuchyní a upraví blok podle Vašich požadavků. Plán i zpracování je samozřejmě zcela zdarma.

Navštívit Kuchyňský konfigurátor ►


Dohodnout termín poradenství

Dohodněte si bezplatnou konzultaci s našimi odbornými pracovníky. Vyberte si pobočku a datum, které Vám vyhovují. Naši zaměstnanci Vám potom pomohou vytvořit kuchyň Vašich snů ve Vámi zvoleném termínu.

Dohodnout termín poradenství ►


C1C4-header-kuch-20T11-CZ-00 k ponuke

7 produktů

Tipy pro plánování kuchyně

Kuchyně už v současnosti není výlučně pracovištěm. Stalo se z ní místo pohody, kde se setkáváte s rodinou a přáteli a společně trávíte čas. Kromě funkčnosti proto sehrává důležitou roli design, plánované kuchyně by přece měly odrážet váš osobní vkus a styl. Aby z řady kritérií při plánování kuchyně vznikla důmyslná koncepce, je základem promyšlené plánování. Nabízíme vám přehled nejdůležitějších údajů a otázek spojených s koupí plánovaných kuchyní.


Bez ohledu na to, jak bude vaše plánovaná kuchyně nakonec vypadat, profitujte při koupi z množství našich výhod:


✓ kuchyně na míru: nábytek, pracovní deska a další prvky s možností plánování na míru,
kompetentní poradenství našich expertů na kuchyně Möbelix,
díky našemu online plánovači kuchyní Möbelix můžete svou plánovanou kuchyni zrealizovat podle osobního přání i pohodlně z pohovky, 
plánované kuchyně za nízkou cenu,
doplňkový montážní servis za pevnou cenu.
Na co byste měli myslet při koupi plánovaných kuchyní?

Pokud plánujete kuchyni, je jednou z nejdůležitějších otázek zřejmě ta, která se týká tvaru. Jaký tvar kuchyně je ten správný, to záleží především na nabídce prostoru, který máte k dispozici. Zatímco velký, otevřený prostor je vhodný pro plánovanou kuchyni s kuchyňským ostrůvkem, pro menší kuchyňské prostory je perfektní plánovaná kuchyně ve tvaru L s úsporou místa. Kromě toho si promyslete, které kuchyňské prvky jsou pro vás důležité a jak je nejlépe uspořádáte v prostoru. Pracovní vzdálenosti by měly být v plánovaných kuchyních co nejkratší a nejdůležitější kuchyňské pomůcky by měly být vždy na dosah ruky. Výrazně vám to ulehčí průběh prací.


Kromě tvaru kuchyně je důležitým kritériem plánovaných kuchyní i styl. Proto je k dispozici velký výběr kuchyňských designů, barev, materiálů a povrchů. Pokud máte rádi útulnost, pak jsou pro vás správnou volbou romantické plánované kuchyně ve venkovském stylu s osobitým šarmem. Chcete-li vsadit na dlouhodobý design, bude pro vás nejlepším rozhodnutím klasická plánovaná kuchyně v bílé barvě. Plánovaná kuchyně v černé barvě naproti tomu vyvolá absolutní efekt úžasu a velmi dobře zapadne do moderních kuchyní.

Perfektní kuchyňská výbava

Vaše plánovaná kuchyně bude kompletní až tehdy, když ji vybavíte elektrospotřebiči. Energeticky účinné elektrospotřebiče nejsou jen praktické pomůcky, které ulehčují každodenní život, ale navíc šetří i čas a peníze. Kromě kuchyňské výbavy je však v popředí i komfort při obsluze. Patří sem dostatečně velké pracovní plochy, řešení úložného prostoru a výklenků a praktické systémy uspořádání zásuvek a polic, jakož i ergonomické plánování pracovní výšky a spotřebičů.

Jak vysoké jsou plánované kuchyně?

Výška plánovaných kuchyní se v ideálním případě řídí vaší individuální tělesnou výškou, protože pracovní deska by měla byt připevněna ve správné vzdálenosti od vašich loktů. Takto vytvořená ergonomie podporuje držení těla s šetřením zad a optimalizuje průběh vykonávaných prací. Pracovní výška je velmi důležitá zejména tehdy, jestliže trpíte bolestmi zad nebo máte problémy při předklánění se. I u horních kuchyňských skříněk by se mělo dbát na ergonomickou výšku, přičemž by se měly nacházet ve vzdálenosti minimálně 50 centimetrů od pracovní desky.

Jak hluboké jsou plánované kuchyně?

Hloubka plánovaných kuchyní se řídí standardním rozměrem spodních skříněk a dosahuje 60 cm, na požádání se však může lišit. Hluboká pracovní deska sice ztěžuje dosažení předmětů, má však i své výhody, jako je větší odkládací plocha a větší volnost pohybu vůči horním skříňkám.

Správná údržba kuchyně

Aby vaše plánovaná kuchyně zůstala dlouho zachována, měli byste ji řádně udržovat. Dbejte například na dostatečnou hygienu a svou kuchyni udržujte v čistém stavu. Nečistoty negativně ovlivňují nejen vzhled, ale i životnost kuchyňského nábytku a elektrospotřebičů. I dřez by se měl pravidelně čistit, aby baktérie a nepěkné skvrny od vápenatých usazenin neměly žádnou šanci. K ochraně pracovní desky je nejvhodnější používání desky na krájení.


Nákup plánovaných kuchyní v Möbelixu

Bez ohledu na to, jak bude vaše kuchyně v konečném důsledku vypadat, najdete v bohatém sortimentu plánovaných kuchyní Möbelix určitě i svou vysněnou kuchyni. Navštivte nás v jedné z našich početných poboček Möbelix a vytvořte spolu s našimi experty na kuchyně krok za krokem koncepci vaší plánované kuchyně.


Kuchyně - všechny kategorie