c16c1c3-header-bild

Kovový nábytek

Kovový nábytek

(8 produktů)

Litinový zahradní nábytek

Existuje něco příjemnějšího, než trávit slunečné chvíle venku během teplého ročního období? Litinový zahradní nábytek je pozvánkou k odpočinku a dodává nostalgickou atmosféru zahradě, balkónu a terase. Díky zdobeným tvarům a designu působí nábytek velmi osobitým dojmem. Který kus litinového nábytku je pro vás nejvhodnější?

Zahradní nábytek pro každou domácnost

Litinový zahradní nábytek plní současně praktický i ozdobný účel. Láká k příjemnému odpočinku a je ideální příležitostí k romantickému posezení ve dvojici. Zahradní lavičky, stromové lavice a růžové oblouky dodají vaší zahradě nebo balkónu osobitý šarm, protože zahradní nábytek z litiny upoutá pohled každého člověka. Navíc je i robustní. Zahradní nábytek ze železa nebo oceli je chráněn práškovým povlakem před větrem a počasím. Jaké modely jsou dostupné a jak se dají použít, to se dozvíte na tomto místě.

Stylové posezení na zahradní lavičce

Ať už v zahradě nebo na terase – litinový zahradní nábytek, např. zahradní lavičky, je optimální pro odpočinek venku. Zahradní lavičky s opěrkou zad a rukou zajistí příjemný zážitek z posezení. Protože litinové prvky jsou zahnuté a zdobené, dodávají osobitou romantickou atmosféru.

V souladu s přírodou: stromová lavice

Stromové lavice jsou litinový zahradní nábytek, který se dá dobře umístit ke stromu. Jsou okrouhlé nebo mají tvar půlkruhu. Okrouhlé úplně obklopí strom, zatímco půlkruhové lavice obepínají kmen. Obě varianty umožňují příjemné sezení v chladném stínu. Nohy lavice zaručují dostatečnou stabilitu, takže už nic nebrání vašemu zážitku z posezení!

Nápaditý přechod: zahradní můstek

Zahradní můstky mohou plnit různé funkce. Máte ve své zahradě potůček nebo jezírko? Litinový zahradní nábytek je prakticky a elegantně přemostí. Díky němu se dají oddělit nebo propojit různé části zeleně. Můstky jsou opravdovou pastvou pro oči a dodají vaší zahradě osobité kouzlo. Velmi elegantním dojmem působí tento zahradní nábytek z kovu vedle záhonů.

Romantický a zelený: růžový oblouk

Růžové oblouky jsou dostupné v různých vyhotoveních. Podpěra je různá v závislosti na modelu. Zahnuté prvky umožňují růžím a popínavým rostlinám vytvořit hustou střechu z květů. V kombinaci se zahradní lavičkou tak získáte stíněné místo. Některé růžové oblouky mají vstupní bránu, pomocí které můžete propojit nebo oddělit různé části zahrady. Tento litinový zahradní nábytek je atraktivním příslušenstvím, které zajistí romantickou atmosféru na zahradě.


Nakupujte zahradní nábytek v Möbelixu

Litinový zahradní nábytek vykouzlí jedinečnou atmosféru! Hravý design a tvary litinových laviček, můstků a růžových oblouků zkrášlí váš příbytek. Příslušenství si můžete pohodlně zakoupit z domu v našem online obchodě Möbelix nebo nás navštivte v jedné z našich početných poboček Möbelix.


Zahradní nábytek - všechny kategorie