Konferenční stolky

(21 produktů)

Konferenční stolky: nábytek pro volné chvíle

Může být konferenční stolek předmětem diskuse? Někdo říká: bez konferenčního stolku působí pohovka jakýmsi prázdným dojmem. Kam si položím občerstvení a nápoje? Jiní říkají: bez něho se žije mnohem lépe. Nuže, je třeba vyhodnotit plusy i mínusy. V Möbelixu v tom máme jasno: s ním se žije lépe! Konferenční stolek nevyšel z módy – je to nábytek jako stvořený pro volné chvíle! A pro odpočinek si v životě vždy najdeme prostor!

Nemáte dost místa na konferenční stolek? Určitě ano!

Naše krédo zní: až konferenční stolek udělá z pohovky to, čím by měla být: perfektní pohodlné místo k sezení a v případě potřeby i k ležení, jídlu a práci! Kde jinde byste si mohli položit pivko, čaj nebo nápoj před spaním? Nemluvě o laptopu, knize a dálkovém ovládání, pro které je stůl v obýváku jednoznačně příliš daleko! Konferenční stolek je přítel, který je vždy tady, když ho potřebujete! Navíc diskrétně skryje věci, které dělají nepořádek, do téměř neviditelných tajných poliček a zásuvek.

Favorit: konferenční stolek ze skla

Existují nějaké trendy i u konferenčního stolku? Jistěže! Nejžádanější je právě nyní klasický: konferenční stolek ze skla! Jeho výhodou je optické zachovaní prostoru, což je velkou výhodou malých místností. Díky průhlednému materiálu (nerozbitné čiré sklo) působí opticky lehkým a přitažlivým dojmem. Mnohé z našich osvědčených modelů kombinují skleněnou desku s kovem, mají rovné hrany a obdélníkový tvar. Díky tomu je odkládací stolek ze skla nadčasový, ušlechtilý a moderní – je to favorit pro ty nejkrásnější volné chvíle.

Konferenční stolky online: jsou skoro zadarmo!

Máte už v nákupním košíku perfektní konferenční stolek? Pak se už můžete těšit na své volné chvíle! Oznamte nám svou dodací adresu a hned začneme s dodáním! Nebo si svůj odkládací stolek zarezervujte online (samozřejmě se zárukou vrácení) a sami si ho převezměte na pobočce. Vyhledejte si ho!


Stolky do obyváku


Obývací pokoje