C1C4C1_header
5 produktů

Komody

Ať už jde o obývák, ložnici, dětský pokoj nebo předsíň: sotva se najde pokoj, který si vystačí bez komody. Tento kus nábytku je velmi praktický, rozděluje prostor, poskytuje mnoho úložného prostoru, ale může sloužit i k odkládání užitečných věcí nebo dekoračních prvků.

Obývák a jídelna: komoda ulehčuje život

Pro váš vysněný obývák najdete u nás obrovský výběr výhodných komod, mimo jiné moderní modely v elegantní bílé nebo černé barvě s povrchem s vysokým leskem, které zapadnou do každého obytného prostředí, či kousky v severském stylu s prvky z přírodního dřeva.

Pro trendové kupující se tu najdou kousky s extravagantním vzhledem betonu nebo s barevnými prvky v elegantním stylu Vintage. Velmi žádané jsou i kousky ve středomořském venkovském stylu, díky kterým si mezi vlastní čtyři stěny můžete přivézt kousek Provensálska nebo Toskánska.

Do sideboardu, známého i jako příborník, uložíte vše, bez čeho se neobejde bydlení ani jídlo: ubrusy, ubrousky, svíčky, ale i vázy a kdejaké haraburdí, které nemá zbytečně překážet.

Dvířka, zásuvky či praktické přihrádky, jistě se najde něco pro každý vkus a styl zařízení.

K dispozici je úložná plocha na fotografie, stojany na svíčky nebo pěkné šálky, které mohou zvýraznit styl vašeho obýváku.

Komody v ložnici pro větší přehlednost

Zejména v ložnici se vyžaduje mnoho úložného prostoru na spodní prádlo nebo ručníky, proto jsou praktické především velké zásuvky.

Modely z masivního dřeva působí velmi útulně a pohodlně a přispívají ke zdravému klimatu při spaní. I bílé modely dokáží ložnici opticky zvětšit a vytvářejí dojem pořádku.

Komody do předsíně a na chodbu: využijte šikovně úzké prostory

Právě v předsíni, která je často malá nebo úzká, se velmi dobře uplatní highboard neboli vysoká, úzká komoda, protože i když zabírá málo místa, vytváří hodně úložného prostoru. Rohová komoda využije i přehlížené kouty. 

Vsaďte na celek: komody jako část série

V našem sortimentu najdete samozřejmě výhodné komody jak do obýváku, tak i do ložnice, které jsou částí programu bydlení nebo série nábytku. Díky tomu vytvoříte jednotný a harmonický celek.

Komody na stránce mobelix.cz

V našem online obchodě najdete gigantický výběr komod za nepřekonatelně výhodnou cenu. Využijte náš skvělý zákaznický servis a půjčte si i naši dodávku, pomocí níž si můžete sami ihned přepravit svou vysněnou komodu k sobě domů. Výhodněji to už nelze!


Sektorový nábytek


Obývací pokoje