Komody do obýváku

(265 produktů)

Komody


Ať už jde o obývák, ložnici, dětský pokoj nebo předsíň: sotva se najde pokoj, který si vystačí bez komody. Tento kus nábytku je velmi praktický, rozděluje prostor, poskytuje mnoho úložného prostoru, ale může sloužit i k odkládání užitečných věcí nebo dekoračních prvků.


Obývák a jídelna: komoda ulehčuje život


Pro váš vysněný obývák najdete u nás obrovský výběr výhodných komod, mimo jiné moderní modely v elegantní bílé nebo černé barvě s povrchem s vysokým leskem, které zapadnou do každého obytného prostředí, či kousky v severském stylu s prvky z přírodního dřeva. 


Pro trendové kupující se tu najdou kousky s extravagantním vzhledem betonu nebo s barevnými prvky v elegantním stylu Vintage. Velmi žádané jsou i kousky ve středomořském venkovském stylu, díky kterým si mezi vlastní čtyři stěny můžete přivézt kousek Provensálska nebo Toskánska.


Do sideboardu, známého i jako příborník, uložíte vše, bez čeho se neobejde bydlení ani jídlo: ubrusy, ubrousky, svíčky, ale i vázy a kdejaké haraburdí, které nemá zbytečně překážet. 


Dvířka, zásuvky či praktické přihrádky, jistě se najde něco pro každý vkus a styl zařízení. 


K dispozici je úložná plocha na fotografie, stojany na svíčky nebo pěkné šálky, které mohou zvýraznit styl vašeho obýváku.


Komody v ložnici pro větší přehlednost 


Zejména v ložnici se vyžaduje mnoho úložného prostoru na spodní prádlo nebo ručníky, proto jsou praktické především velké zásuvky. 


Modely z masivního dřeva působí velmi útulně a pohodlně a přispívají ke zdravému klimatu při spaní. I bílé modely dokáží ložnici opticky zvětšit a vytvářejí dojem pořádku.


Komody do předsíně a na chodbu: využijte šikovně úzké prostory


Právě v předsíni, která je často malá nebo úzká, se velmi dobře uplatní highboard neboli vysoká, úzká komoda, protože i když zabírá málo místa, vytváří hodně úložného prostoru. Rohová komoda využije i přehlížené kouty. 


Vsaďte na celek: komody jako část série


V našem sortimentu najdete samozřejmě výhodné komody jak do obýváku, tak i do ložnice, které jsou částí programu bydlení nebo série nábytku. Díky tomu vytvoříte jednotný a harmonický celek.


Komody na stránce mobelix.cz


V našem online obchodě najdete gigantický výběr komod za nepřekonatelně výhodnou cenu. Využijte náš skvělý zákaznický servis a půjčte si i naši dodávku, pomocí níž si můžete sami ihned přepravit svou vysněnou komodu k sobě domů. Výhodněji to už nelze!


Nábytek do obývacího pokoje - všechny kategorie

Obývací pokoje - všechny kategorie