C3_header

Nábytek do jídelny3 produktů

Výhodné a vkusné zařízení do jídelny

Jídelna je spolu s kuchyní v mnoha rodinách nejdůležitější místností, protože se v ní všichni setkávají. Komfort, útulnost a pohoda proto sehrávají důležitou roli při zařizování.

V jídelně se zpravidla nachází:
jídelní stůl s dostatečným místem pro všechny osoby ve vaší domácnosti,
židle nebo lavice, které jsou velmi pohodlné k sezení,
vitríny pro praktické uložení nádobí, sklenic, ubrusů atd.
 

Vyberte si v našem online obchodě ze širokého výběru výhodného jídelního nábytku. Kromě ceny je důležité, aby odpovídal vašemu vkusu a stylu zařizovaní.

 

Klasická elegance: patří sem odpružené židle s imitací kůže a lesklými prvky z ušlechtilé oceli a jednoduchý jídelní stůl s imitací dřeva. Moderní minimalismus: odpružené židle, skleněné stoly a lavice s imitací kůže vytvářejí vhodnou jídelní sestavu k minimalistickému a modernímu zařízení. Příjemné pohodlí: jídelní nábytek s prvky ze dřeva, látkovým potahem a designem v retro stylu je vhodný k zútulnění místnosti.

Vhodný jídelní nábytek do každé místnosti

Vaše domácnost je tak individuální jako vy sami. Proto vám umožníme přizpůsobit zařízení vaší jídelny svým potřebám. Při výběru sehrává kromě osobního vkusu důležitou roli i velikost vaší domácnosti a prostorové možnosti.

Tipy při zařizování
Pokud se vaše jídelna nachází v kuchyni, je vhodný kompaktní jídelní stůl, který zkombinujete s rohovou lavicí. Díky tomu zabere nábytek méně místa, protože jej můžete umístit do rohu.
V prostorné místnosti působí velmi dobrým dojmem hluboký obdélníkový stůl, přičemž ho můžete doplnit vkusnými židlemi. Vhodné jsou odpružené židle a židle s loketními opěrkami.
Pokud chcete stůl umístit doprostřed místnosti, může byt jen tak velký, aby zůstala zachována průchodová šířka od stěny přibližně 80 centimetrů.
Kvůli úspoře místa se rozhodněte pro lavici k sezení namísto židlí.
Pokud jde o správné rozměry stolu, měli byste počítat přibližně s 60 centimetry pro každou osobu za stolem.
Sideboard nebo highboard na nádobí, příbory a sklenice je praktický, protože se vám bude snadněji prostírat na stůl. Na tento jídelní nábytek si však vyhraďte dostatek místa, aby se vám pohodlně vstávalo od stolu a aby bylo dost místa i okolo něj. Dobré místo je v blízkosti kuchyně, abyste mohli umyté nádobí rychleji odložit.