Möbelix České Budějovice

Nábytek a bytové doplňky za velmi výhodné ceny!  Zákazník najde na každé pobočce velký výběr nápadů pro bydlení a celkové řešení obytných prostorů, které si ve své domácnosti může přizpůsobit 1:1. To zjednoduší a ulehčí plánování a dodává jistotu. Z tohoto důvodu, nabízíme vše okolo bydlení: doplňky, módní textilní zboží, trendové světla a moderní koberce. Vše ihned k odběru, což z velké části platí také pro oblast nábytku. 

 

Vážení zákazníci,

Rádi Vás 01.03.2017 od 9:00 uvítáme v naší nové prodejně Möbelix České BudějoviceStrakonická 1278. Připravili jsme pro Vás velké množství otevíracích nabídek a speciálních akcí, které by jste si neměli nechat ujít.
Chceme, aby nová prodejna nábytku a bytových doplňků byla pro Vás inspirací jak si zařídit nebo zrekonstruovat byt, případně dům v moderním dizajnu za nejvýhodnější cenu. Vzorové kóje, rozmístněné po celé prodejně, Vám nabídnou inspiraci pro zařízení bytu v různých stylech, barvách, rozměrech a dekoračních možnostech. V jednotlivých odděleních nábytku a bytových doplňků určitě nalezne každý zákazník uspokojení svých potřeb. Naši profesionálové na kuchyně Vám v novém Kuchyňském studiu připraví bezplatně 3D návrh Vaší nové kuchyně, včetně všech maličkostí a drobností, na které by jste možná sami nemysleli. Vzdělávací kurzy Kuchyňské akademie a školení od německých dodavatelů kuchyní připraví naše odborníky na všechna Vaše přání a potřeby při realizaci nové kuchyně.
V oddělení bytových doplňků jsme pro Vás připravili množství zajimavých novinek. Oddělení koberců, svítidel, bytového textilu, dekorací a kuchyňských potřeb Vám nabídnou ten nejmodernější sortiment, který Vás okouzlí hlavně barevností a variabilitou v kombinacích. 
Pokud hledáte inspiraci a toužíte po změně Vašeho bytu, určitě návštěvy naší nové prodejny nebudete litovat. Budeme sa těšit na Vaší návštěvu.

Váš nový Möbelix České Budějovice
Vypočítat vzdálenost Kontaktovat pobočku Přidat k oblíbeným

Zadejte prosím Vaši adresu: