6 produktů

Konferenční stolky ze dřeva: funkčnost ve spojení s lákavým vzhledem

Vedle pohovky a jídelního stolu sice často sehrává v obýváku jen podřadnou roli, přesto je mnohem více než jen jeho vedlejší součástí. Stačí si představit posezení při kávičce s nejlepší přítelkyní, večer plný her v družném kruhu nebo příjemnou večeři před televizí – konferenční stolek není jen praktickým stolkem pro odkládání, ale i důležitým úložným prostorem na časopisy, dálkové ovládání nebo jiné drobnosti, které máte rádi na dosah ruky.

Klasická elegance nebo severská jednoduchost: dřevěné konferenční stolky pro jakýkoliv vkus

Konferenční stolek ze dřeva už dávno není výlučně symbolem rustikální útulnosti. Je jedno, jaký styl bydlení upřednostňujete, v našem bohatém sortimentu výhodného nábytku do obýváku určitě najdete to, co je vhodné pro váš obývák.


Klasický elegantní konferenční stolek z masivního dřeva je zárukou trvanlivosti a harmonicky se začlení do každé místnosti. Příjemné barvy dřeva zajistí pocit útulnosti. V našem online obchodě najdete bohatou nabídku kvalitních modelů z masivního dřeva s přihrádkami a zásuvkami za obvyklou výhodnou cenu. Vyberte si mezi rozličnými výškami, velkostmi a tvary, jako je obdélník, čtverec nebo ovál.


Extravagantním konferenčním stolkem z dřevěného materiálu se vzhledem betonu stylově ozvláštníte svou sedačku. Díky praktickým kolečkům se dá konferenční stolek jednoduše přesouvat, takže už nic nestojí v cestě experimentům při zařizování.


Jednoduchou skandinávskou eleganci zajistí konferenční stolky v jasné bílé barvě se skleněnou poličkou nebo dekorativními prvky ze dřeva, díky kterým upoutají pozornost v každém obýváku. Tyto moderní a zároveň příjemné konferenční stolky působí nejen trendovým dojmem, ale jsou zároveň zárukou trvanlivosti. V našem online obchodě najdete bohatou nabídku výhodných modelů v rozličných vyhotoveních, se zásuvkami, s odkládacím prostorem nebo přihrádkami.


I příznivci středomořského venkovského stylu nebo stylu Vintage Chic si u nás přijdou na své. Pro nízký rodinný rozpočet jsou určeny jednoduché a trendové modely ve veselých barvách, které jsou vhodné především do studentských bytů nebo svobodáren.

Konferenční stolky ze dřeva jako část programu bydlení

Vyberte si konferenční stolek z programu bydlení, který bude spolu s ostatním nábytkem – vitrínou, policemi, stolem, židlemi nebo nábytkem pro TV – vytvářet harmonický a jednotný stylový celek. Výhodnou nabídku kvalitních řad za nízkou cenu najdete v našem online obchodě.

Mobelix.cz: konferenční stolky, kam jen oko dohlédne

Nahlédněte do našeho bohatého sortimentu výhodných dřevěných konferenčních stolků nebo si nechte poradit v nejbližší pobočce od našich kompetentních odborných poradců. Určitě tak najdete konferenční stolek, který bude vhodný pro váš styl bydlení. Pokud se vám nebude líbit, můžete nám ho do 14 dní samozřejmě vrátit.


Konferenční stolky - všechny kategorie

Obývací pokoje