1 produktů

Chrániče matrací a vrchní matrace: každodenní ochrana matrací a postele

Matraci znáte dobře, ale k čemu potřebujeme chránič matrace, když se matrace stejně zakryje prostěradlem? Nuže, odpověď je velmi jednoduchá. Chránič matrace je upínací podložka z rozličných materiálů a s různými rozměry, která se natáhne na matraci.

Proč právě chrániče matrací a podobně?

Je několik závažných důvodů, které hovoří ve prospěch používání chráničů matrací a vrchních matrací:


Chránič matrace chrání vaši matraci nejen před běžnými nečistotami, ale i před nočním pocením a kožními šupinami, které každý z nás produkuje noc co noc a jinak by je zachytila přímo matrace pod chráničem.
Prodlužuje životnost vaší matrace, protože jí chrání nejen před nečistotami, ale i před opotřebováním. Na rozdíl od matrace můžete chránič jednoduše stáhnout a pravidelně ho prát v pračce. Je tedy významným hygienickým faktorem. Právě alergici z něj profitují nejvíce.
V neposlední řadě může příjemně měkký chránič matrace zajistit i zvýšený komfort při ležení a tím i vydatnější a klidnější spánek.

Chrániče matrací na stránce mobelix.cz

V našem online obchodě najdete kvalitativně hodnotné a výhodné chrániče matrací s běžnými rozměry 70 x 140, 160 x 200, 100 x 200 a 180 x 200 cm. Díky přírodním materiálům – 100 % bavlna s moltonovým povrchem – jsou naše modely nejen vzdušné, mimořádně savé a teplé, ale navíc se vyznačují i extrémně snadnou údržbou. Bez jakýchkoliv problémů se dají prát v pračce při teplotě až 95 °C. Navíc splňují standard 100 pro ekologické textilie. Skvělá kvalita za překvapivě výhodnou cenu!
U nás najdete samozřejmě i všechno ostatní, co budete potřebovat pro vydatný spánek, jako jsou postele, matrace, laťové rošty, ložní prádlo a podobně. Stačí nahlédnout do bohaté nabídky v našem online obchodě!

Objednávejte jedním kliknutím!

Budete překvapeni, jak je to jednoduché. Stačí vyhledat, kliknout, objednat a požadovaný výrobek vám hned doručíme až domů. Pokud se vám nebude líbit, můžete nám ho do 14 dní samozřejmě vrátit. Kvalita nemusí byt drahá!


Ložnice