TOP barvy pro letošní vánoční výzdobu

 

Známe TOP barvy pro letošní vánoční výzdobu

a nejlepší vánoční dárky, které zaručeně potěší!​


Vánoce jsou tu co nevidět a vsadíme se, že i vy chcete mít své příbytky vyzdobeny nejen útulně, ale i trendově. Právě teď je ten nejlepší čas na to, abyste si promysleli, v jakém stylu si svůj domov tento rok zařídíte. Ať už jde o vánoční dekorace na stůl, výzdobu vánočního stromku nebo vánoční výzdobu oken, nechte se inspirovat tím, co je IN pro letošní sezónu. Představujeme vám 3 barevné možnosti, kterými vyčarujete tu správnou atmosféru a potěšíte nejen sebe, ale i vaši návštěvu. Chybět nebudou ani tipy na vánoční dárky.

 


A merry berry Christmas

 

Luxusní, harmonická a sofistikovaná. I taková je kolekce A merry berry Christmas, kterou najdete jak v našich prodejnách, tak i na webu. Dominantou tohoto trendu jsou bobulové odstíny. Ty procházejí od bledé starorůžové až po sytou purpurovou, či tmavě fialovou. Punc elegance jí dodává neodolatelná zlatá a nadčasová černá, které se rozhodně nemusíte bát, právě naopak. Hravé bobulové odstíny uzemní a pozvednou. Pokud nevíte, v jaké podobě při vánoční výzdobě černou zvolit, zkuste například jednoduchý odkládací stolek nebo povlečení polštáře. Zajímavou možností jsou také černé závěsy nebo adventní dekorace.

TOP barvy - A merry berry Christmas

 

Vánoční výzdoba - A merry berry Christmas

 


V daném odstínu můžete zvolit i vhodné vánoční dárky. Například černé Rouno Lea ze 100% pravé ovčí kožešiny potěší každého milovníka trendů. Krok vedle neuděláte ani ložním prádlem Michelle Wende, které máme v nabídce právě v nosném odstínu A merry berry Christmas.


 

Vánoční dárky ve stylu A merry berry Christmas

 

 

Vánoční výzdoba ve stylu Hygge

 

Se slovem "hygge" jste se možná setkali už i vy. Toto slovo vyjadřuje pohodu, spokojenost a štěstí. Právě o tom jsou Vánoce. Tu pravou pohodovou atmosféru dosáhnete různými maličkostmi, mezi které jednoznačně patří vánoční výzdoba interiéru.

 

Hygge barevnost vychází z tradiční červené, doplněné o odstín zelené, jejíž sekunduje šedá a v neposlední řadě opět černá. Barvy, které jsou typické pro skandinávský styl, vnesou do vašeho příbytku útulnost a čistotu. Tento styl staví na jednoduchosti a spjatosti s přírodou. Zkuste vnést hygge do vašeho domova v podobě vánočních dekorací ze dřeva či živého vánočního stromku.

TOP barvy - Hygge Christmas

 

Vánoční výzdoba - Hygge Christmas

 


Víte o někom, kdo má byt zařízený v skandinávském stylu? Úsměv na tváři mu vyčarujete nástěnnou dekorací s názvem Hygge I, ale i měkkou dekou, kterou na našem webu najdete v sekci textil. My doporučujeme deku Tarik, s originálním vzorem či sadu hrnků na čaj.


 

Hygge doplňky do bytu

 

 

Joyful Christmas

 

Třetí trendy styl, který pro tento rok dostal pojmenování jako Joyful Christmas, se vyznačuje studenými odstíny připomínajícími sníh a zimu. Joyful staví na stupnici modrých odstínů doplněných o něžnou bílou a bledě šedou či stříbrnou. Barevná kombinace vytváří v bytě elegantní dojem. Pokud je to na váš vkus příliš chladné, můžete celkový dojem zjemnit béžovou či hnědou. Právě při tomto stylu nejlépe vynikne drobné vánoční osvětlení v podobě různých světýlek, které můžete efektně umístit i na stůl či na komodu.

TOP barvy - Joyful Christmas
Vánoční výzdoba - Joyful Christmas

 


Tip na vánoční dárek ve stylu Joyful je praktický a rozhodně jím neuděláte krok vedle. Vsaďte na sadu našich kvalitních osušek a ručníků, přičemž je vyskládejte v nosných barvách tohoto stylu. Pokud vás zaujal tento styl a chtěli byste si dopřát hodnotný vánoční dárek, začněte od kvalitní sedací soupravy.


My doporučujeme například sedací soupravu Livio v šedé barvě, na níž efektně vyniknou modré polštáře a hravě k ní sladíte i bílý koberec s vysokým vlasem.


 

Möbelix nábytek a bytové doplňky

 


Všechny produkty najdete v našem e-shopu nebo v našich prodejnách. Ať jsou krásné a veselé!