velikonocni-vyzdoba-stylove-a-moderne_cont_CZ-img

 

 

Velikonoční výzdoba stylově a moderně

 

 

Po Vánocích jsou Velikonoce tím nejvýznamnějším svátkem pro mnohé z nás. Podstatu Velikonoc v žádném případě nezpochybňujeme. Také ale víme, že s ní souvisí i výzdoba našich domácností. Během těchto svátků si snad už od nepaměti naše domy vyzdobíme tak, jak se patří.

 

Určitě si mnozí z nás ještě vzpomínají na to, jak jsme ještě jako malé děti pomáhali maminám dělat z vajíček výdušky, jinými slovy vyfukovat vajíčka.

 

Vyzdobené vajíčka jsou symbolem nejen Velikonoc, ale i jara, kterou tu máme už nějaký ten den. Víte ale, že velikonoční výzdoba může vypadat stylově a moderně? Pohodlně se usaďte a podívejte se na inspirace z Möbelix.

velikonocni-vyzdoba-stylove-a-moderne_cont_CZ-teaser2-img

Metalické kraslice

Zdobené vajíčka, které můžeme klidně volat kraslicemi, patří k základům velikonoční výzdoby. O tom není pochyb. Zkuste je však namísto pestrých barev, či provázku zahalit do metalických odstínů. Ať už použijete stříbrný kuchyňský alobal nebo je nastříkáte zlatou barvou, výsledný "wow" efekt bude zaručen!

velikonocni-vyzdoba-stylove-a-moderne_cont_CZ-teaser4-img

Vítej, jaro a velká noc!

Přestože jaro začalo již před několika dny, nic to nemění na tom, že ji přivítat můžeme klidně až teď, a to pěkně od vchodových dveří. Na našem webu vám v části dekorace a bytové doplňky nabízíme výběr různých umělých květin. Objednejte si z pohodlí domova takové, které se vám nejvíce líbí. My doporučujeme několik kytiček barevných tulipánů. Z nich si umíte doma jednoduše udělat věneček na dveře. Kvítky stačí pouze poohýbat a připevnit na kruh, který rovněž najdete u nás v e-shopu. Takový věneček už nepotřebuje žádné další doplňky.

velikonocni-vyzdoba-stylove-a-moderne_cont_CZ-teaser6-img1
velikonocni-vyzdoba-stylove-a-moderne_cont_CZ-teaser6-img2
velikonocni-vyzdoba-stylove-a-moderne_cont_CZ-teaser6-img3

Velikonoční dekorace na stůl i na zem

Pořiďte si velkou skleněnou nádobu, ideálně bez jakéhokoliv dalšího vzoru. Naplňte ji kraslicemi až do 2/3. Následně mezi ně umístěte různé květiny. Víme, že tím živým se nic nevyrovná, ale pokud si chcete tuto dekoraci užívat co nejdéle, klidně vsaďte i na umělé. Dnes jsou svým zpracováním natolik okouzlující a kvalitní, že je na pohled jen těžko rozlišíte od těch živých.

Váza se zlatým deštěm

Mít doma na velikonoční svátky zlatý déšť patří již k jakýmsi rutinám a zvyklostem, které nechceme měnit. Proč taky? Je úžasné, pokud se nám přece s Velikonocemi co nejvíce spojuje jaro. Vyberte se na procházku a doneste si pár větviček zlatého deště. Ten umístěte do jedinečné vázy. Něžná pastelová, která vládne letos domácnostem pouze podtrhne toto krásné období. Pokud hledáte něco originálního a minimalistické, vsaďte na sklo. Krok vedle neuděláte ani jednoduchou bílou, která je přímo nadčasová. Všechny tyto a další vázy najdete u nás na webu mezi dekoracemi.

velikonocni-vyzdoba-stylove-a-moderne_cont_CZ-teaser9-img

Luxusní prostírání

Velikonoce podle nás už nepotřebuje další malé doplňky. Zaměřte se nyní na to, kde se sejde celá rodina - u stolu. Právě během svátků se naše stoly budou prohýbat pod množstvím výborných jídel. Velikonoce je ideální čas na to, abyste si pořídili novou jídelní soupravu. Pozor, nemělo by jít o žádné bílé talíře ale o výjimečný a sváteční set. Stejně, jako jsou výjimečné i tyto svátky samotné. Ať už půjde o vzor nebo barvu, výběr je na vás. Našim tipem je zlaté prostírání, nebo alespoň příbory, kterými se dá doplnit bílá souprava. Vypadá to exkluzivně, že?

 

Sázkou na jistotu budou ale i nové pastelové talíře nebo ubrus, který zútulní celý prostor. Viděli jste už naši jarní kolekci, kterou jsme nazvali Violet Dreams? Jde o kombinaci světlých mentolových a růžových barev s odstíny tlumené fialové. Kolekce je plná lučních květinových motivů a působí nejen romanticky, ale také pozitivně a svěže zároveň.

velikonocni-vyzdoba-stylove-a-moderne_cont_CZ-teaser10-img

Ať už se rozhodnete při velikonoční výzdobě postupovat na základě našich rad nebo ne, jedno je jisté. Möbelix vám přeje nádherné prožití velikonočních svátků!