Věci, které nesmí chybět v mužském bytě

 

 

Věci, které nesmí chybět v mužském bytě

 

 

Muži jsou při bydlení zcela odlišní než ženy. Nepotrpí si na dekorace, dokonale sladěný nábytek a už vůbec se neřídí podle nejnovějších trendů. To, co dávají do popředí je funkčnost, pohodlí a prostor pro jejich záliby. Čím jednodušší, tím lepší.

 

Jinak řečeno byt, který má v sobě pánský nádech, je maximálně minimalistický. Co se týče barev, netřeba v takovém bytě očekávat žádné barevné akcenty ani jiné výstřelky. Muži sázejí na tmavé odstíny, zejména černou a šedou a doplňují je dřevem.

 

Pokud zařizujete své první mužské bydlení, užijte si to! Když přijde žena, nic nezůstane na svém místě. I proto jsme pro vás vybrali 6 věcí, které ve vašem mužském bytě rozhodně nesmí chybět.

Pohodlná sedací souprava

V zemitých až tmavých odstínech, s prostorem na vyložené nohy při sledování nejnovějšího akčního filmu. Samozřejmostí je její dostatečná velikost, aby se na ni vešly všichni kamarádi nebo kolegové. Snadná údržba a co nejméně polštářů. Asi takové jsou požadavky na sedací soupravu u muže.

Sedačka Boom, ideální do mužského bytu

Prostor na míchání drinků

Kvalitní whiskey, míchaný drink, nebo víno? Ať je tak nebo onak, v mužském bytě nesmí chybět barový stůl. Ten by měl mít dostatek úložného prostoru. Jednoduchý na údržbu a zároveň stylový. S něčím takovým budete zaručeně frajer!

Barový stůl, i to je bydlení podle mužů

 

Kdo z koho!

Ne nadarmo se říká, že muži jsou velké děti. Rádi tráví svůj čas aktivně, hrají se a baví. K tomu jednoznačně patří i sport a s ním spojený stolní fotbal. I ten najdete v nabídce v našem e-shopu.

Stolní fotbal Offside, ta pravá zábava pro muže
Kulečníkový stůl Hustle

Aby nebyla nuda

Přesně tak. Pokud vám to prostor umožňuje, rozhodně byste si měli pořídit i kulečníkový stůl. V pohodlí domova můžete s přáteli parádně trávit večery. Navíc, pokud se rozhodnete pro kulečníkový stůl, který máme v nabídce my, získáte k němu i kulečníkové koule, tága, trojúhelník či křídu. To, co vás může přesvědčit je i fakt, že kulečníkový stůl lze snadno sklopit.

Regál nejen na víno

Industriální styl je jako stvořený pro mladého, moderního muže. Navíc se barevností dokonale hodí do každého mužského bytu. Regál, ve kterém můžete mít vystavené láhve s kvalitním alkoholem, knihy či jiné drobnosti, bude praktickým a zároveň parádním doplňkem.

Luxusní doplněk

I když jsme uvedli, že muži rádi doplňky nemají, neznamená to, že se jim zcela vyhýbají. Namísto velkého množství, stačí jeden výrazný. Podle nás je nejlepší volbou kravská kůže, díky které získá prostor luxusní nádech. Tento doplněk je nejen jednoduchý, ale i snadný na údržbu a výborně se tedy hodí právě do mužského bytu.

Dřevěný nábytek do mužského bytu