Vánoční stromeček, který ohromí: Vyzdobte si ho v 3 stylech

 

 

Vánoční stromeček, který ohromí: Vyzdobte si ho v 3 stylech

 

Neodmyslitelná součást Vánoc? Jednoznačně vánoční stromeček! Díky správně zvolené výzdobě se z kopy jehličí stane pýcha domu, která potěší nejen domácích, ale rozhodně i hostů. Tak, jak se mění trendy v různých oblastech, se mění i trendy ve výzdobě vánočního stromku. Nechte se inspirovat těmi našimi. Věříme, že si každý přijde na své.

Elegance v barvách Joyful Christmas

Vánoční trend Joyful Christmas přichází k vám domů něžně jako sněhová vločka. Jak jsme vás informovali v předešlých článcích, Joyful Christmas se vyznačuje studenými odstíny připomínajícími sníh a zimu. Tento styl se pohybuje na škále modrých odstínů doplněných o něžnou bílou a bledučko šedou či stříbrnou. Barevná kombinace vytváří v bytě elegantní dojem. Pokud je to na váš vkus příliš chladné, můžete celkový dojem zjemnit béžovou či hnědou.

Vánoční stromček ve stylu Joyful Christmas

 

 

V tomto odstínu se nese i výzdoba vánočního stromku, kde ve stejném poměru najdeme bílou, něžnou tyrkysovou a kde-tu se objeví i pár zlatých či stříbrných ozdob. Celé je to umocněno drobnými světýlky v teplém odstínu. Ještě více než barevnost je při Joyful Christmas výzdobě třeba mít na paměti, že méně je více.

 

Zapomeňte na řetězy či ozdobné stuhy. Zcela vám postačí pouze ozdobné koule. Pozor! S jejich množstvím to ale nepřežeňte. Abyste váš stromeček dovedli do dokonalosti a podtrhly jeho čistotu, kupte si umělý sníh a použijte ho na konce větviček. Díky bílému jehličí bude působit mimořádně elegantně.

Vánoční výzdoba Joyful Christmas

Luxusní vánoční stromeček ve stylu Merry Berry

Luxusní, harmonická a sofistikovaná. I taková je kolekce A Merry Berry Christmas, kterou najdete jak v našich prodejnách, tak i na webu. Dominantou tohoto trendu jsou bobulové odstíny. Ty procházejí od bledé starorůžové až po sytou purpurovou, či tmavě fialovou. Punc elegance jí dodává neodolatelná zlatá a nadčasová černá, které se rozhodně nemusíte bát, právě naopak. Hravé bobulové odstíny uzemní a pozvedne.

Vánoční stromeček ve stylu A Merry Berry Christmas

 

 

Při stylu Merry Berry se stačí řídit slovem "hojnost" a to i v případě výzdoby. Nosnou barvou při ozdobách je bobulovité doplněna zlatou v lesklém a matném provedení. Černá je trendem i při výzdobě vánočního stromku. Poměr bobulových, zlatých a černých ozdob je přibližně 50:40:10. Extra tipem je přikrýt stojan na vánoční stromeček černou kožešinou.

Vánoční výzdoba A Merry Berry Christmas

Jednoduchá výzdoba podle Hygge Christmas

O Dánoch se říká, že jsou nejšťastnějším národem na světě. Zda je to skutečně pravda, nevíme. Nám se ale styl Hygge Christmas, který pochází právě z této země, zaručeně líbí. Hygge vyjadřuje pohodu, spokojenost a štěstí. Barevnost vychází z tradiční červené, doplněné o odstín zelené, jejíž sekunduje šedá a v neposlední řadě opět černá. Barvy, které jsou typické pro skandinávský styl, vnesou do vašeho příbytku útulnost a čistotu. Tento styl staví na jednoduchosti a spjatosti s přírodou.

Vánoční stromeček ve stylu Hygge Christmas

 

 

Pokud chcete mít výzdobu ve stylu hygge, doporučujeme pořídit si živý stromeček. Jeho vůně se bude rozléhat vaším domovem a i když nebude rovnoměrný jako ten umělý, právě tím bude jedinečný. Takový stromek potřebuje už jen minimum ozdob. Kromě vánočních koulí v červené, zelené a stříbrné kombinaci, si tento stromek ptá i mašle, sušené ovoce a perníčky, či dřevěné dekorace. Pod stromeček jako dekoraci umístíte "klamavé dárky". Krabice různých velikostí obalte v hnědém papíře, převažte bílým provázkem a přilepte na nich větvičku.

Vánoční výzdoba Hygge Christmas

Zalíbil se vám jeden z letošních trendy stylů ve výzdobě? S ozdobami na vánoční stromeček si nemusíte lámat hlavu. V našich prodejnách ale také v e-shopu máme pro vás připraveny dekorace ve všech zmíněných stylech. Vzhůru do zdobení!